REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO MYŚLENICE

Regeneracja koła dwumasowego MyśleniceWiększość kół dwumasowych przestaje należycie funkcjonować przy przebiegu około 200 tysięcy kilometrów. Powstaje wówczas problem, którego rozwiązaniem jest albo kupno nowej dwumasy albo jej regeneracja. Z technicznego punktu widzenia kupno markowego koła dwumasowego ma sens, lecz jest to rozwiązanie dość drogie. Sensowną alternatywą jest regeneracja dwumasy. Jeżeli jest ona przeprowadzona w sposób profesjonalny, metodą, która jest powtórzeniem procesu produkcji koła, z wykorzystaniem jakościowo dobrych komponentów, jest to sensowna alternatywa.

W efekcie pozwala nam uzyskać efekt porównywalny z kupnem nowego koła dwumasowego za zdecydowanie niższą cenę. Jeżeli kierowcy pytają nas, na czym polega nasza

regeneracja koła dwumasowego

, odpowiadamy, że jest to wymiana wszystkich jego aktywnych elementów, czyli sprężyn łukowych, łożyska ślizgu, smaru, zakończona szlifem powierzchni ciernej i precyzyjnym wyważeniem.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Myślenice
Jako profesjonalny serwis oferujemy państwu regenerację wielu części samochodowych, w tym także m.in.

kół dwumasowych

, określanych często dwumasami.

Obsługujemy klientów indywidualnych, a także warsztaty samochodowe i klientów flotowych z terenu obszaru całego kraju - wszystkich obsługujemy w taki sam sposób, tak więc nie ma najmniejszego znaczenia skąd jesteś.

Regeneracja koła dwumasowego

wykonana powinna być z równolegle przeprowadzoną inspekcją tarczy sprzęgła oraz docisku, ponieważ, jak niektórzy być może wiedzą, zużyte te właśnie elementy mogą przyczynić się do szybkiego zużycia koła dwumasowego, nawet, jeśli kupimy fabrycznie nowe!

Jeżeli zamieszkujesz

Myślenice

lub inne miasta na terenie województwa

małopolskiego

zachęcamy cię do kontaktu z nami.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Myślenic
regeneracja koła dwumasowego Myślenice
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013