REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO NYSA

Regeneracja koła dwumasowego NysaW przypadku, gdy Nysa jest miastem Twojego zamieszkania i regeneracja koła dwumasowego powinna pozostać w Twoim samochodzie zrealizowana to znaczy, że odwiedzasz właściwą stronę w sieci. W branży regeneracyjnej działamy już od bardzo długiego okresu i na tym polu mamy ogromne doświadczenie. Potocznie nasze usługi nazywamy mianem regeneracji, jednakże z uwagi na specyfikę procesów technologicznych o wiele lepszym określeniem byłoby używanie nazwy rekonstrukcja. Wynika to z tego, że podczas naszych zabiegów i realizowanych procesów technologicznych, tak na dobrą sprawę, ze starej dwumasy pozostaje jedynie jej obudowa. Wszystkie znajdujące się w środku koła dwumasowego podzespoły są wymieniane na części nowe.

Podczas regeneracji nie zastanawiamy się, czy którykolwiek z elementów jest mniej lub bardziej zużyty i nie rozważamy, czy można go zamontować ponownie, gdyż wydawać się on może jeszcze sprawny. Za każdym razem i w przypadku każdego trafiającego do nas koła dwumasowego wymieniamy cały jego środek, dzięki czemu mamy absolutną pewność, że taka dwumasa będzie miała walory użytkowe, sprawność techniczną i żywotność dokładnie taką samą, jaką mają fabrycznie nowe koła dwumasowe. Warto jest również podkreśli fakt, że renomowani producenci

kół dwumasowych

robią dokładnie w ten sam sposób i część sprzedawanych przez nich kół dwumasowych jest poddawana dokładnie tym samym zabiegom, które realizujemy w naszym zakładzie centralnym. Tak więc, jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości świadczonych usług i chciałbyś, aby dwumasa w Twoim samochodzie po

regeneracji

wystarczyła na bardzo długi okres czasu, to z całą pewnością oczekiwania Twoje w naszym zakładzie można spełnić.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Nysa
  • regeneracja koła dwumasowego Nysa
regeneracja koła dwumasowego Nysa
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Droga, która dzieli

Nysę

i Opole została zaznaczona kolorem niebieskim na mapie zamieszczonej obok na naszej stronie. Wspominamy o tym z bardzo prostego względu. Otóż niektórzy nasi klienci, którym zależy na czasie i zamówią kuriera zbyt późno, aby jeszcze tego samego dnia mógł przyjechać, mogą nam swój podzespół zapakować i samodzielnie dostarczyć do punktu przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej zlokalizowanej właśnie w Opolu.

Dotyczy to na ogół posiadaczy samochodów służbowych, dla których każdy dzień postoju samochodu w warsztacie i wyłączenia go z ruchu może oznaczać straty. Aby temu zapobiec proponujemy skorzystać z omówionej właśnie opcji. Jednak zdecydowana większość klientów wybiera rozwiązanie polegające na zamówieniu kuriera na konkretny dzień i godzinę, który przyjeżdża i zabiera prawidłowo zapakowaną przesyłkę, aby po

zregenerowaniu

podzespołu z powrotem przywieźć go pod wskazany adres. Zwracamy uwagę na prawidłowe zapakowanie przesyłki, aby

koło dwumasowe

podczas transportu nie uległo dalszemu uszkodzeniu i aby także samo nie uszkodziło innych przewożonych pakunków.

AQUARESS 2013