REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO SZCZECINEK

Regeneracja koła dwumasowego SzczecinekW przeważającej liczbie przypadków regeneracja koła dwumasowego jest możliwa do wykonania. Ponieważ jednak ze starej dwumasy do dalszej obróbki wykorzystujemy jedynie obudowę, to ewentualne jej uszkodzenia dyskwalifikują taki podzespół do naszej interwencji. W przypadku zatem, gdy obudowa koła dwumasowego jest pęknięta, przetarta lub w jakikolwiek inny sposób znacznie odkształcona, to najprawdopodobniej regeneracja takiego koła nie będzie możliwa.

Podczas naszych procesów technologicznych za każdym razem wymieniamy całkowicie wnętrze dwumasy i wszystkie elementy mające za zadanie tłumić drgania skrętne. Dzięki takiemu podejściu mamy całkowitą pewność, że dwumasa będzie miała parametry techniczne podzespołu fabrycznie nowego. Podczas naszych działań wykorzystujemy wysokiej jakości części zamienne oraz specjalistyczne maszyny i urządzenia.

Dzięki temu

regeneracja koła dwumasowego

w naszym zakładzie daje możliwość udzielenia każdemu klientowi gwarancji na ten element bez limitu przejechanych kilometrów w okresie jej trwania.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Szczecinek
  • regeneracja koła dwumasowego w Szczecinku
regeneracja koła dwumasowego Szczecinek
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Prawdopodobnie każdy odwiedzający naszą stronę zwrócił uwagę na zamieszczoną tutaj mapę. Przedstawia ona drogę dojazdową dzielącą Szczecinek i Koszalin. Informacja ta może być szczególnie przydatna tym, którzy chcieliby samodzielnie dostarczyć swoje

koło dwumasowe do regeneracji

w naszym zakładzie bezpośrednio do kuriera.

Specyfika firm kurierskich oznacza, że jeżeli chcemy, aby jeszcze tego samego dnia odwiedził nas kurier, to zlecenie musimy złożyć do określonej godziny. Po jej przekroczeniu firma kurierska odwiedzi nas dopiero nazajutrz. W niektórych przypadkach strata czasu dla kierowcy może być poważnym ograniczeniem. Z tego właśnie powodu umożliwiamy przyjechanie do firmy kurierskiej i zostawienie właśnie tam swojej zapakowanej dwumasy.
AQUARESS 2013