REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO JELENIA GÓRA

Regeneracja koła dwumasowego Jelenia GóraW przypadku, gdy rozważasz regenerację koła dwumasowego swoim samochodzie i zamieszkujesz Jelenią Górę zapraszamy do korzystania z naszych usług. Nasza firma z uwagi na to, że działa na rynku już od wielu lat wypracowała bardzo korzystne dla naszych klientów standardy obsługi. Nie ma znaczenia, jaki region kraju zamieszkujesz, bo za każdym razem wszystkie nasze działania odbywają się według takiego samego schematu. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę, co dotyczy nie tylko samej regeneracja koła dwumasowego, ale całej związanej z tym logistyki. W pierwszej kolejności, gdy nie masz zaufanego warsztatu, a masz wątpliwości, czy Twoje koło dwumasowe rzeczywiście kwalifikuje się do regeneracji możemy zaproponować Ci wizytę w jednym z warsztatów tworzących sieć współpracujących z nami serwisów na terenie całego kraju. Warsztatów tych jest około dwustu, tak więc z pewnością, któryś z nich znajduje się w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

Po dokonaniu diagnostyki w warsztacie tym, jeżeli zechcesz zostanie zdemontowane koło dwumasowe, a po

regeneracji

nastąpi jego montaż. Jeżeli chodzi o opcje dostarczenia

koła dwumasowego

do nas, to można zrobić to samodzielnie lub zamówić u nas kuriera, co chyba jest łatwiejszym rozwiązaniem. W niektórych przypadkach zdarza się tak, że z uwagi na zbyt mocne uszkodzenie dwumasy, przykładowo pęknięcie obudowy, nie nadaje się ono do regeneracji. W takim przypadku możemy zaproponować Ci koło dwumasowe po regeneracji, które mamy w naszym magazynie. Oczywiście wiąże się to z niewielką dopłatą.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Jelenia Góra
  • regeneracja koła dwumasowego pod Jelenią Górą
regeneracja koła dwumasowego Jelenia Góra
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
W niektórych jednak przypadkach nie jesteśmy w stanie zapewnić innego koła po regeneracji i jedyna możliwość może polegać na zakupie części nowej. Ponieważ współpracujemy z wieloma hurtowniami motoryzacyjnymi na terenie całej Polski, to możemy zaproponować Ci zakup

koła dwumasowego

i ewentualnie jakichkolwiek innych części do Twojego auta w dosyć atrakcyjnych cenach.

O jakości i naszej rzetelności świadczy fakt, że współpracuje z nami bardzo duża liczba warsztatów na terenie całego kraju, a wśród nich można znaleźć wiele serwisów autoryzowanych renomowanych marek. Współpraca ta trwa już od wielu lat, co z pewnością świadczy na naszą korzyść.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że cena regeneracji koła dwumasowego jest zawsze taka sama, a wynika to z tego, że podczas naszych zabiegów za każdym razem wykonujemy ten sam zakres czynności, czyli wymieniamy wszystkie elementy znajdujące się wewnątrz koła dwumasowego. Ponieważ udzielamy gwarancji na 12 lub 24 miesiące, musimy mieć pewność, że dwumasa która wyjeżdża z naszego zakładu jest w stu procentach sprawna i ma walory użytkowe nowego podzespołu. W sytuacji zatem, gdy zamierzasz zrealizować

regenerację koła dwumasowego

w Twoim aucie i zamieszkujesz Jelenią Górę, zapraszamy Cię do kontaktu z naszym zakładem, aby omówić wszelkie szczegóły naszej usługi i ewentualnie ją zamówić.
AQUARESS 2013