REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO TRZEBIATÓW

Regeneracja koła dwumasowego TrzebiatówAby móc cieszyć się całkowicie sprawnym samochodem, co jakiś czas należy wykonywać przy nim czynności eksploatacyjne i niestety poważniejsze naprawy. Regeneracja koła dwumasowego może być przykładem tego rodzaju działania. Na szczęście jednak żywotność dwumasy, to przebieg około dwustu tysięcy kilometrów.

Chyba każdy domyśla się, że styl jazdy kierowcy ma wpływ na żywotność wszystkich podzespołów i koło dwumasowe nie jest w tym zakresie jakimkolwiek wyjątkiem. Agresywny styl jazdy niekorzystnie wpływa na wszystkie elementy naszego auta. Z kolei spokojna jazda i rozsądne wykorzystanie samochodu, to oczywiście mniejsze wydatki na naprawy i dłuższa żywotność wszystkich podzespołów. Do naszego zakładu trafiają dwumasy zarówno z przebiegami już niewiele ponad stu tysięcy kilometrów, jak i również takie, które mają niemalże przejechanych 300 tysięcy kilometrów. Jak widać rozpiętość może być bardzo duża.

Jeżeli zatem szukamy dobrego rozwiązania, aby usunąć problemy z naszą dwumasą, to niewątpliwie

regeneracja koła dwumasowego

jest bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem w tym zakresie.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Trzebiatów
  • regeneracja koła dwumasowego w Trzebiatowie
regeneracja koła dwumasowego Trzebiatów
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Na umieszczonej mapie zaznaczone jest droga dzieląca

Trzebiatów

i Szczecin, gdzie zlokalizowany jest punkt przyjmowania przesyłek firmy kurierskiej na terenie województwa zachodniopomorskiego. Odległość, która dzieli te dwa punkty przekracza 100 kilometrów i jej pokonanie powinno zająć około półtorej godziny. Aby z Trzebiatowa dojechać do Szczecina, należy udać się na południe w kierunku Gryfic i w Płotach skręcić w prawo wjeżdżając na drogę krajową numer 6. Jadąc przez Nowogard i Goleniów zaprowadzi nas ona niemalże bezpośrednio do samego celu.

W niektórych przypadkach opłaca się samemu odwiedzić firmę kurierską i dostarczyć swoje

koło dwumasowe

do tego właśnie punktu. Dzięki temu nie będziemy musieli czekać do kolejnego dnia na kuriera, lecz już nazajutrz dwumasa będzie poddawana zabiegom regeneracyjnym.
AQUARESS 2013