REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO ELBLĄG

Regeneracja koła dwumasowego ElblągNasi potencjalni klienci zamieszkujący Elbląg zainteresowani rozwiązaniem, którym jest regeneracja koła dwumasowego, mogą z powodzeniem korzystać z naszych usług zmierzających do rozwiązania problemu z układem przeniesienia napędu w każdym samochodzie. Pamiętajmy o tym, że zajmując się dwumasą, warto jest także zwrócić uwagę na to, w jakim stanie jest tarcza sprzęgła, docisk oraz współpracujący z całością wysprzęglik. Jedynie dobra kondycja tych wszystkich elementów będzie stanowiła gwarancję bezproblemowej pracy całego układu.

Demontaż skrzyni biegów, aby dostać się do koła dwumasowego, to pewnego rodzaju wydatek i przy okazji wykonywania tej czynności warto jest dokonać inspekcji tych elementów, by upewnić się, czy i one nie powinny zostać poddane regeneracji. Można do naszego zakładu dostarczyć wszystko, a nasi specjaliści po dokonaniu weryfikacji wypowiedzą się na temat tego, czy nimi również warto jest się zająć. Oczywiście decyzja ostateczna należy zawsze do klienta i bez jego woli nie będziemy niczego regenerować ponad to, na co zgodzi się Klient.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Elbląg
  • regeneracja koła dwumasowego Elbląg
regeneracja koła dwumasowego Elbląg
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
O tym, że prawidłowa praca układu sprzęgła wiąże się z dobrą kondycją wszystkich elementów, wyjaśnimy w kilku prostych zdaniach, powiemy też, na czym polega regenerowanie pozostałych poza kołem dwumasowym elementów sprzęgła. W przypadku tarczy sprzęgła sprawa jest prosta i oczywista, albowiem wiąże się to z zastosowaniem nowych okładzin ciernych, które wraz z upływem czasu ulegają zużyciu. W przypadku docisku sprzęgła, rzecz polega na usunięciu tak zwanego stożka, który tworzy się na powierzchni ciernej. Stożek ten jest łatwy do zaobserwowania, jeżeli przyłożymy do części idealnie prosty przedmiot, na przykład kątownik lub miarkę jej krawędzią.

Podczas regeneracji niwelowany jest ten właśnie stożek i dzięki temu docisk całą powierzchnią przylega do tarczy sprzęgła, a dzięki temu parametry pracy, szczególności temperatura są prawidłowe. Z kolei w przypadku wysprzęglika wymianie podlega łożysko oraz uszczelnienia. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, czy elementy nadają się do regeneracji, czy można jeszcze wykorzystać je, najlepszym wyjściem będzie już wspomniane na naszej stronie dostarczenie do nas całości.
Nasi fachowcy w oparciu o bardzo bogate i wieloletnie doświadczenie dokonają pomiarów poszczególnych elementów i wypowiedzą się na temat ich stanu technicznego. Warto jednak wiedzieć, że jeżeli dany podzespół nosi objawy zużycia, to podczas demontażu skrzyni biegów warto jest również i te budzące nasz niepokój elementy wymienić lub zregenerować, niż zamontować je w takim stanie, w jakim się znajdują. Może bowiem okazać się, że wkrótce po regeneracji dwumasy, nadarzy się konieczność wymiany na przykład docisku lub tarczy, co z kolei wygeneruje kolejne koszty, których można było wcześniej uniknąć. Tak więc, jeżeli zamieszkujesz

Elbląg

i chciałbyś dokonać

regeneracji koła dwumasowego

w swoim samochodzie, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.
AQUARESS 2013