REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KALISZ POMORSKI

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego Kalisz PomorskiW przypadku problemów ze sprzęgłem, regeneracja koła dwumasowego i pozostałych elementów układu przeniesienia napędu z całą pewnością przywróci tym podzespołom walory części fabrycznie nowych. Koło dwumasowe jest przykręcone do wału korbowego, a z drugiej strony współpracuje z tarczą sprzęgła oraz dociskiem. W układzie sprzęgła występuje także wysprzęglik lub łożysko oporowe, zależnie od modelu samochodu. Prawidłowa praca całości wymaga, aby wszystkie te elementy były w dobrej kondycji technicznej.

W naszym zakładzie wykonujemy regenerację nie tylko dwumasy, ale także wspomnianych przed chwilą wszystkich pozostałych elementów całego układu sprzęgła. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie stanu technicznego swoich podzespołów, możesz wszystkie je przesłać do nas, a nasi specjaliści dokonają oceny ich stanu technicznego. Oczywiście ostateczną decyzję, czy regenerować wszystkie elementy, czy tylko dwumasę podejmuje właściciel samochodu. Niemniej jednak warto jest mieć na uwadze to, że demontaż sprzęgła wymaga zdjęcia skrzyni biegów i poniesienia określonych kosztów. Dlatego warto jest dla zaoszczędzenia swoich pieniędzy podczas jednego demontażu zregenerować wszystkie elementy. Dzięki temu unikniemy konieczności ponownego demontażu skrzyni, gdyby okazało się, że przykładowo tarcza sprzęgła wymaga interwencji po niedługim czasie od naprawy.

Regeneracja koła dwumasowego

to bardzo dobra alternatywa w stosunku do zakupu części nowej.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Kalisz Pomorski
  • regeneracja koła dwumasowego w Kaliszu Pomorskim
regeneracja koła dwumasowego Kalisz Pomorski
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Zgodnie z informacjami zawartymi na mapie przedstawionej tuż obok,

Kalisz Pomorski

jest oddalony od Szczecina o około 130 kilometrów i aby dotrzeć tam, należy kierować się drogą krajową nr 10 w kierunku zachodnim, a pokonanie tej trasy nie powinno zająć więcej, niż dwie godziny. Informacja ta może być szczególnie przydatna tym osobom, które decydują się na samodzielne dostarczenie swojego

koła dwumasowego

do regeneracji bezpośrednio kurierowi. Firma ta zlokalizowana jest właśnie w Szczecinie.

Specyfika pracy firm kurierskich oznacza, że jeżeli chcemy, aby nasza dwumasa została odebrana przez kuriera jeszcze tego samego dnia, to zlecenie musimy złożyć do określonej godziny. Po przekroczeniu tego terminu kurier będzie mógł przyjechać dopiero dnia kolejnego. W przypadku posiadania samochodu firmowego, każdy dzień straty oznacza konsekwencje finansowe w postaci dodatkowych kosztów i aby tego uniknąć, można samodzielnie swoje koło dwumasowe do wspomnianego punktu dostarczyć.
AQUARESS 2013