REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KRAKÓWNasza oferta skierowana jest do kierowców oraz warsztatów z terenu

KRAKOWA

i całego woj.

małopolskiego

. Jeśli jesteś posiadaczem samochodu, a Twoje

koło dwumasowe

jeszcze jest zamontowane w samochodzie możesz udać się do swojego zaprzyjaźnionego serwisu, tam zlecić demontaż dwumasy i skontaktować się z nami, a my zajmiemy się obsługą całej regeneracji.

Jeśli zechcesz możemy zaproponować Ci jeden lub kilka warsztatów na terenie Twojego miejsca zamieszkania, które już od dawna współpracują z nami i tenże serwis samochodowy dokona demontażu i montażu dwumasy po regeneracji. W chwili obecnej współpracujemy z siecią ponad 160 warsztatów na terenie całego kraju i z pewnością będziemy w stanie polecić Ci serwis blisko Twojego miejsca zamieszkania.

  • regeneracja koła dwumasowego Kraków


Czym jest

koło dwumasoweDwumasa

składa się z dwóch, jak już sama nazwa wskazuje, mas (kół) które połączone są ze sobą w sposób umożliwiający tłumienie drgań skrętnych występujących pomiędzy silnikiem, a skrzynią biegów. Kluczowymi elementami odpowiedzialnymi za tłumienie drgań są odpowiednio dobrane sprężyny, które kompensują drgania, co w efekcie owocuje płynnym przeniesieniem napędu, szczególnie jeśli gwałtownie puszczane jest sprzęgło. Wśród kierowców niekiedy można spotkać opinie, że

dwumasa

jest całkowicie zbędnym elementem przeniesienia napędu, jak jednak nieco dokładniej zastanowić się nad tym tematem, zauważymy z pewnością, że

koło dwumasowe

spełnia kilka ważnych z punktu widzenia komfortu jazdy funkcji i co równie istotne –

dwumasa

poprzez tłumienie drgań zapewnia ochronę skrzyni biegów oraz innych elementów, które dzięki jej pracy zużywają się wolniej i dłużej są sprawne.

regeneracja koła dwumasowego Kraków


Przypominamy naszym szanownym Klientom, aby samodzielnie lub wraz ze swoim mechanikiem rozważyli czy

regenerować

tylko

koło dwumasowe

, czy także docisk i tarczę. W sytuacji dość znacznego zużycia tychże dwóch poza dwumasą elementów, konieczność ich regeneracji lub wymiany na nowe niejako jest bezdyskusyjna.

Nieco więcej wątpliwości mieć możemy, gdy części te nie wyglądają na mocno wyeksploatowane. W takiej sytuacji ocena wizualna może być zawodna i należałoby skorzystać z liniału, aby ocenić płaszczyznę docisku. Jeśli po tym badaniu okaże się, że docisk jest dobry, wtedy oczywiście nie ma konieczności zajmowania się nim. Gdy jednak jego płaszczyzna nie jest idealna mocno rekomendujemy również jego regenerację. Gdy tego zaniechamy, narażamy swoje koło dwumasowe na intensywniejszą, niż przy sprawnym docisku eksploatację. Dotyczy to zwłaszcza oddziaływania zbyt wysokiej temperatury, która pojawia się na skutek mniejszej powierzchni ciernej docisku i konieczności przeniesienia takiej samej siły, jak przy docisku o idealnie płaskiej powierzchni.

Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że układ sprzęgła przenosząc moc z silnika na skrzynię biegów wykonuje bardzo ciężką pracę, a zaniedbania w zakresie utrzymania sprawności jego podzespołów mogą skutkować usterkami ich samych.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż w Krakowie
Nasz serwis specjalizuje się w

regeneracji

wielu podzespołów samochodowych, w tym również kół dwumasowych, zwanych potocznie

dwmasami

.

Obsługujemy wszystkich zainteresowanych z obszaru całego kraju – bez znaczenia jest skąd do nas dzwonisz,  każdemu zapewniamy możliwość naprawy podzespołu w jego samochodzie.

Regeneracja koła dwumasowego

choć nie musi, to jednak powinna być dokonana wraz ze szlifowaniem docisku i założeniem nowych okładzin ciernych na tarczy sprzęgła, jak bowiem wiadomo, brak regeneracji tychże dwóch części skraca żywotność dwumasy.

Jeżeli zamieszkujesz

KRAKÓW

lub inną miejscowość na terenie woj.

małopolskiego

zapraszamy Cię do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Kraków regeneracja koła dwumasowego


Dzwoniący do nas kierowcy niejednokrotnie pytają, co robić, gdy koło dwumasowe przestanie działać poprawnie: kupić nową dwumasę, czy używaną, czy może regenerować zużytą dwumasę? W oparciu o nasze doświadczenie uważamy, że kupno używanej dwumasy to rozwiązanie dla ludzi bogatych i rozrzutnych. Nasze doświadczenia z wielu rozmów z klientami, którzy kupili tzw. używkę, mówią nam, że jest to rozwiązanie „na chwilę” i co ważne, bez żadnej gwarancji. W konsekwencji takiego zakupu problem nadal jest nierozwiązany, a pieniądze stracone. Bardzo często handlarze używanymi kołami dwumasowymi opowiadają swoim klientom, że koło jest „prawie nowe”, bo pochodzi z auta, które przy niedużym przebiegu uczestniczyło w wypadku w wyniku, którego kwalifikowało się do kasacji.

Nawet, jeżeli to prawda, to taka kraksa jest dla koła dwumasowego tym samym, co zrzucenie go płasko na ziemię z wysokości kilkunastu metrów. Jeszcze żaden klient, z który o tym rozmawialiśmy nie wyraził chęci zamontowania w swoim aucie koła dwumasowego po takiej wymianie.

Nasze usługi polecamy wszystkim zainteresowanym zamieszkującym miasta:

Mszana-Dolna, Wolbrom, Zakopane, Oświęcim, Limanowa, Chrzanów, Wadowice, Miechów, Proszowice, Sucha-Beskidzka, Brzesko, Czuchów, Kalwaria-Zebrzydowska, Andrychów, Kraków, Myślenice, Tuchów, Nowy-Sącz, Maków-Podhalański, Rabka, Stary-Sącz, Dobczyce, Kęty, Nowy-Targ, Olkusz, Dąbrowa-Tarnowska, Niepołomice, Krynica, Tarnów, Bochnia


Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.


Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.

Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.

Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.

Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.

24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.

Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.


Mamy świadomość, wskazuje na to również nasze duże doświadczenie, że niektórzy kierowcy lub warsztaty chciałyby mieć koło dwumasowe zregenerowane „na wczoraj”. Aby przyspieszyć cały proces istnieje możliwość samodzielnego dostarczenia swojej dwumasy do siedziby firmy kurierskiej realizującej przewozy na naszą rzecz. W Krakowie firma ta zlokalizowana jest przy ulicy Pilotów. Zlokalizowana jest ona w okolicach centrum miasta, na północny-wschód od Starego Miasta, pomiędzy osiedlami Olsza i Rakowice. Dla osób zainteresowanych spoza Krakowa podajemy poniżej przybliżone odległości z wybranych miejscowości do siedziby tejże firmy przewozowej.Olkusz - Kraków

, ok. 42 km

Chrzanów - Kraków

, ok. 47 km

Wolbrom - Kraków

, ok. 42 km

Bochnia - Kraków

, ok. 50 km

Myślenice - Kraków

, ok. 35 km

Wadowice - Kraków

, ok. 53 km

Kęty - Kraków

, ok. 86 km

Tarnów - Kraków

, ok. 85 km

Nowy Sącz - Kraków

, ok. 110 km

Limanowa - Kraków

, ok. 65 km

Nowy Targ - Kraków

, ok. 88 km

Zakopane - Kraków

, ok. 109 km

Rabka - Kraków

, ok. 71 km

AQUARESS 2013