REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO DRAWSKO POMORSKIE

Regeneracja koła dwumasowego Drawsko PomorskieDbałość o dobry stan techniczny samochodu wiąże się niekiedy z koniecznością wykonania nieco poważniejszych jego napraw. Regeneracja koła dwumasowego jest tego właśnie przykładem. Dwumasa zbudowana jest z dwóch niezależnych mas, mających możliwość wzajemnego obrotu o pewien określony kąt. Jedna z tych mas jest przymocowana śrubami do wału korbowego silnika, druga natomiast współpracuje z tarczą sprzęgła oraz dociskiem. Wewnątrz dwumasy znajdują się elementy mający za zadanie tłumienie drgań skrętnych generowanych przez silnik podczas jego pracy na wolnych obrotach. Z uwagi na specyfikę drgań skrętnych występują one jedynie w dolnym zakresie obrotów silnika.

W przypadku, gdy nasze auto ma przebieg zbliżony do około dwustu tysięcy kilometrów i jednocześnie na wolnych obrotach zaobserwujemy nadmierne drgania karoserii oraz niepokojące dźwięki, a symptomy te zanikają przy dodaniu gazu i zwiększeniu obrotów silnika, to możemy być w dużym stopniu przekonani, że to właśnie dwumasa jest źródłem tych objawów.

Regeneracja koła dwumasowego

pozwoli odzyskać temu podzespołowi pełną sprawność techniczną i walory użytkowe części fabrycznie nowej, a jednocześnie koszt z tym związany jest znacznie niższy, niż kupno nowego koła dwumasowego.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Drawsko Pomorskie
  • regeneracja koła dwumasowego w Drawsku Pomorskim
regeneracja koła dwumasowego Drawsko Pomorskie
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Każdy ma chyba świadomość tego, że koło dwumasowe do regeneracji, aby mogła ona zostać wykonana trzeba dostarczyć do naszego zakładu. Można uczynić to samodzielnie, przyjeżdżając ze swoim podzespołem do naszego zakładu, ale można także skorzystać z usług firmy kurierskiej. Oznacza to, iż możemy albo zamówić kuriera, który odwiedzi dowolnie wskazaną lokalizację i dwumasę zabierze, ale można także swoje

koło dwumasowe

dostarczyć samodzielnie do punktu przyjmowania przesyłek, który na terenie województwa zachodniopomorskiego jest zlokalizowany w Szczecinie.

Mapa umieszczona tuż obok na naszej stronie przedstawia właśnie drogę dzielącą ten punkt od

Drawska Pomorskiego

. Zanim wybierzemy takie rozwiązanie, koniecznie należy skontaktować się z naszymi specjalistami telefonicznie, aby dokonać autoryzacji wysyłanej przesyłki.
AQUARESS 2013