WROCŁAW REGENERACJA TYLNEJ BELKI
Tel.  603 501 605
Informacje i zamawianie usług
Ponieważ jazda samochodem z uszkodzoną belką jest bardzo niebezpieczna, nie będziemy sugerowali Ci długiej wycieczki (jak inni) do naszego zakładu. Zorganizujemy Ci całą operację w naszym warsztacie obok miejsca Twojego zamieszkania.

Przy naszej pomocy poświęcisz na to 3 - 4 godziny.
Jeżeli ktoś pisze na swej stronie, że w trakcie regeneracji wymieni tylko te elementy belki, które mają WIDOCZNE skutki zużycia, możliwe do oceny NA OKO, to najprawdopodobniej nie zna się na regeneracji lub chce Cię oszukać.
Ponieważ odebraliśmy stosowne wyższe wykształcenie techniczne, znane jest nam zjawisko zmęczenia materiału i doskonale wiemy, że jedyną skuteczną i bezpieczną metodą regeneracji podzespołu, którego części składowe podlegały naprężeniom miliony razy w trakcie dotychczasowej eksploatacji, jest kompleksowa wymiana wszystkich czopów i łożysk.
Czy częściowa regeneracja polegająca na wymianie tylko tych elementów belki, które "na oko" są uszkodzone i pozostawienie tych, które "na oko" są dobre jest godna polecenia? Nie polecamy takiej metody regeneracji oferowanej przez dyletantów i naciągaczy, gdyż jest ona niebezpieczna i per saldo kosztowna dla posiadacza auta. Ignorowanie zjawiska zmęczenia materiału i ocena elementów belki "na oko" to wsadzanie klienta na potencjalną minę i brak podstawowej wiedzy technicznej.


Jeżeli interesuje Cię

regeneracja tylnej belki

, to z pewnością rozważasz także i inne możliwości rozwiązania problemu z tylnym zawieszeniem w Twoim samochodzie. Nasi klienci często rozmawiając z nami telefonicznie i osobiście również bardzo często poruszają tę kwestię. Bardzo dobrym, z technicznego punktu widzenia, rozwiązaniem problemu zużytej tylnej belki jest zakup nowej, markowej. Rozwiązaniami alternatywnymi mogą być: regeneracja albo kupno używanej tylnej belki. Przed taką alternatywą staje każdy użytkownik

Peugeota

,

Renaulta

czy

Citroena

. Zważywszy, że kupno nowej belki to spory wydatek, choć spodziewać się można w tym przypadku skutecznego rozwiązania problemu, należy dokładnie rozważyć plusy i minusy każdej dostępnej opcji.


Z tych właśnie wyżej wymienionych powodów warto zaufać profesjonalistom - skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły

regeneracji tylnej belki

w Twoim aucie.

  • śruby mocujące tylną belkę


- Zakup nowej

tylnej belki

- jeśli wybierzemy ten wariant otrzymujemy część oryginalną i z gwarancją. Parametry oryginalnej belki będą zgodne z dokumentacją techniczną naszego auta, podzespół będzie wykonany z materiałów wysokiej jakości. Niestety te bezsporne walory kosztują. Oryginalna belka jest droga. Należy przy tym pamiętać, że wymienione wyżej cechy charakteryzują oryginalną, markową belkę. Podróbka będzie zdecydowanie tańsza od oryginału. To nie dzieło przypadku ale sprawa materiałów gorszej jakości. Pamiętajmy, że tylna belka, jako podzespół wchodzący w skład zawieszenia pojazdu ma bezpośredni wpływ na nasze bezpieczeństwo. Pytanie, czy część nieoryginalna zapewni nam to bezpieczeństwo w równym stopniu, co oryginalna, markowa belka jest naszym zdaniem retoryczne. Sugerowanie się niską ceną przy podejmowaniu decyzji o zakupie tylnej belki nieoryginalnej to po prostu krótkowzroczność, żeby nie powiedzieć lekkomyślność. Miejmy też na uwadze, że nieoryginalne belki nie nadają się do regeneracji. 
- Zakup używanej

tylnej belki

, to naszym zdaniem równie ryzykowne rozwiązanie. Taka część może pochodzić z auta powypadkowego i mieć naruszoną geometrię, w jej środku może rozwijać się korozja, stan łożysk i drążków jest również nieznany. Część używana często bywa w stanie znacznie gorszym, niż część oryginalnie znajdująca się w samochodzie.
-

Regeneracja tylnej belki

, to chyba najrozsądniejsze rozwiązanie. Otrzymujemy część w pełni sprawną, o parametrach części nowej z fabryki, posiadamy pisemną gwarancję, co wszystko razem wzięte daje nam pewność, że po takiej operacji tylne zawieszenie naszego auta przez bardzo długi okres będzie sprawne.

regeneracja tylnej belki dolnośląskie


Dość często spotykamy się z sytuacją, że klienci zamieszkujący

Wrocław

i inne miejscowości na obszarze woj.

dolnośląskiego

chcieliby nieco przyspieszyć całą operację i samodzielnie dostarczyć tylną belkę do siedziby firmy kurierskiej, która z nami współpracuje. Oczywiście po ustaleniu tego telefonicznie z nami istnieje taka możliwość. Dla ułatwienia, podajemy Państwu przybliżone odległości do Wrocławia z niektórych okolicznych miejscowości.


Trzebnica - Wrocław

, ok. 24 km,

Strzegom - Wrocław

, ok. 71 km,

Jelenia Góra - Wrocław

, ok. 124 km

Głogów - Wrocław

, ok. 110 km,

Strzelin - Wrocław

, ok. 41 km,

Kłodzko - Wrocław

, ok. 102 km,

Wałbrzych - Wrocław

, ok. 94 km,

Bolków - Wrocław

, ok. 92 km,

Oleśnica - Wrocław

, ok. 27 km,

Legnica - Wrocław

, ok. 99 km,

Lubin - Wrocław

, ok. 75 km,

Bolesławiec - Wrocław

, ok. 129 km.

regeneracja tylnej belki Wrocław


Jak regenerujemy tylne belki?

- Regeneracja KAŻDEJ belki u nas, to jej kompleksowa odbudowa. Oznacza to, że ZAWSZE wymieniamy wszystkie jej komponenty, WSZYSTKIE łożyska i czopy.

NIE MAMY RENTGENA W OCZACH. PONIEWAŻ ODEBRALIŚMY STOSOWNE WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE TECHNICZNE, ZNANE JEST NAM ZJAWISKO ZMĘCZENIA MATERIAŁU.
Z TEGO POWODU, UWAŻAMY, ŻE JEDYNĄ SKUTECZNĄ I BEZPIECZNĄ  METODĄ REGENERACJI PODZESPOLU, KTÓREGO CZĘŚCI SKŁADOWE PODLEGAŁY NAPRĘŻENIOM MILIONY RAZY W TRAKCIE DOTYCHCZASOWEJ EKSPLOATACJI, JEST KOMPLEKSOWA WYMIANA WSZYTSKICH CZOPÓW I ŁOŻYSK.

Bezpieczeństwo naszych Klientów oraz szacunek dla wiedzy technicznej to dwa istotne powody takiego podejścia do regeneracji:
- nie oceniamy stanu części na oko,
- wymieniamy WSZYSTKIE komponenty belki,
- żadne Chiny, tylko markowe części pochodzące od tych samych dostawców, u których zaopatrują się producenci belek!!!!!


REGENERACJA TYLNEJ BELKI WROCŁAW

? - Zapraszamy mieszkańców tego miasta i sąsiednich miejscowości na terenie woj.

dolnośląskiego

Wrocław Wałbrzych Jelenia Góra Legnica Lubin Trzebnica Prusice Żmigród Milicz Oleśnica Oława Twardogóra Międzybórz Syców Bierutów Strzelin Dzierżoniów Kłodzko Kamienna Góra Bolków Strzegom Lubań Zgorzelec Polkowice Głogów Ścinawa Złotoryja Chojnów BolesławiecFakty i mity:

Czy prawdą jest, że wysyłanie klientowi przygotowanej uprzednio  tylnej belki charakteryzuje nieuczciwych wykonawców tej usługi?

To nieprawda. Uczciwość lub nieuczciwość nie ma nic wspólnego z przyjętą technologią regeneracji tylnej belki.


Czy częściowa regeneracja polegająca na wymianie tylko tych elementów belki, które "na oko" są uszkodzone i pozostawienie tych, które "na oko" są dobre jest godna polecenia?

Nie polecamy takiej metody regeneracji oferowanej przez dyletantów, szamanów i naciągaczy, gdyż jest ona niebezpieczna i per saldo kosztowna. Ignorowanie zjawiska zmęczenia materiału i ocena elementów belki "na oko" to wsadzanie klienta na potencjalną minę, bo może to spowodować nagłą i niespodziewaną awarię zawieszenia i wypadkiem, narażając na szwank Państwa zdrowie i życie. Jeżeli nawet do tego nie dojdzie, to najprawdopodobniej wkrótce będą wymagały wymiany pozostałe elementy belki, które domorosły naprawiacz ocenił "na oko" jako sprawne.

Ponieważ cennik takich naprawiaczy skonstruowany jest w taki sposób, że zawsze pobierana jest opłata stała za robociznę w wysokości około 300 zł, przy kolejnej "regeneracji" poniesiecie Państwo tę opłatę po raz drugi. Jeden z nich będzie nawet nalegał, żebyście ponownie przyjechali do niego kilkaset kilometrów tracąc w ten sposób czas i pieniądze na dojazd.

W ten sposób wyjdziecie Państwo na kontakcie z takim naprawiaczem jak Zabłocki na mydle.Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.


Wiedza i doœwiadczenie
Tylne belki regenerujemy już od ponad 10 lat. W związku z tym mamy ogromne doświadczenie w tej właśnie tematyce.

Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy marek francuskich.

Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy profesjonalne narzędzia. Niczego nie robimy młotkiem ani palnikiem.

Zadowolenie z us3ug
Nasze statystyki jasno mówią, że odsetek Klientów zadowolonych z naszych usług systematycznie wzrasta.

24 lub 36 m-cy gwarancji
Gwarancja na belki po naszej regeneracji, to aż 2 lub 3 lata bez limitu przejechanych kilometrów.

Pe3na obs3uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojej tylnej belki do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w naszym kraju.

Cennik regeneracji tylnych belek

Berlingo/Partner przeszklony ładowność 650 kg -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Berlingo/Partner przeszklony ładowność 800 kg -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Xsara Picasso -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Peugeot 206 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Citroen Xsara Peugeot 306 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Citroen Saxo, AX Peugeot 106 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Peugeot 405 kombi/sedan -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Renault Kangoo - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Renault Laguna I HB/ kombi -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Renault Scenic -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Renault Megane I kombi -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Renault Megane I HB/sedan -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN.Organizacja przebiegu usługi

Proponujemy Państwu do wyboru następujące rozwiązania:

- Wizyta w umówionym terminie w naszej siedzibie w Borowej k. Łodzi. W przeciągu około 3 godzin zdemontujemy belkę, zregenerujemy ją i zamontujemy.

- Wizyta we wskazanym przez nas warsztacie znajdującym się w pobliżu miejsca zamieszkania Państwa - sposób pierwszy. Warsztat zdemontuje belkę, odbierzemy ją kurierem i w taki sam sposób odeślemy po regeneracji. Czas operacji to 3 - 4 dni.

- Wizyta we wskazanym przez nas warsztacie znajdującym się w pobliżu miejsca zamieszkania Państwa - sposób drugi (dotyczy tylko marek Citroen i Peugeot).

W chwili, gdy przyjedziecie Państwo do wskazanego przez nas warsztatu, belka przygotowana przez nas dla Państwa będzie już czekała. Czas operacji to 3 - 4 godziny. W przypadku realizacji usługi w oparciu o wskazany przez nas warsztat, w tym warsztacie regulujecie Państwo opłatę za naszą usługę regeneracji tylnej belki.

Możemy też umówić się na inny sposób wykonania usługi, np. wysłanie przygotowanej dla Państwa belki w dowolne miejsce lub odbiór belki do regeneracji z innego miejsca, niż wskazany przez nas warsztat.Co Państwo otrzymujecie w zamian?

- Porządnie zregenerowaną belkę o wszystkich cechach nowej belki.

- Bezwarunkową gwarancję na okres 24 lub 36 miesięcy dla samochodów osobowych. Z naszego dotychczasowego doświadczenia wynika, że nie będziecie Państwo musieli korzystać z uprawnień z niej wynikających. Dlaczego? Zajmujemy się regeneracją tylnych belek od ponad 10 lat, konsekwentnie przestrzegając przedstawionego wyżej naszego podejścia do regeneracji. W efekcie na palcach jednej ręki możemy policzyć reklamacje, które nasi klienci zgłosili nam w przeciągu tylu lat naszej działalności.

W Em-Ka Auto od wielu już lat zajmujemy się regeneracją tylnych belek do samochodów marki: Renault, Peugeot i Citroen.

Nasza siedziba znajduje się w Polsce centralnej, w miejscowości Borowa na obrzeżach aglomeracji łódzkiej. Obecna infrastruktura drogowa oraz centralne położenie na mapie Polski zapewniają dogodny dojazd do nas Klientom z całej Polski, w tym także z Wrocławia i innych miast zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego. Znacznym ułatwieniem w tym zakresie jest powstała droga ekspresowa łącząca aglomaracje wrocławską i łódzką.

Współpracujemy z szeregiem warsztatów partnerskich na terenie całej Polski - jest ich ponad dwieście,  dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować Państwu kompleksowo operację  regeneracji w Państwa miejscowości lub w jej pobliżu wraz z montażem i demontażem.

Alternatywnie możemy też Państwa zaprosić do naszej siedziby na wykonanie usługi demontażu - regeneracji - montażu.

Wybór należy do Państwa.


Em-Ka Sprzedaż
Borowa k. Łodzi


Tel.
601 701 802


AQUARESS 2013