Regeneracja turbin Tykocin

Regeneracja turbin TykocinPrawidłowy montaż podzespołów po tym, jak

regeneracja turbosprężarki

samochodowej zostanie wykonana stanowi kluczowy element długiej żywotności turbiny po zregenerowaniu. Zasad takich jest kilka, niemniej jednak należy pamiętać, aby montaż turbosprężarki wykonywać u znającego się na rzeczy mechanika samochodowego i także nie robić tego osobiście. W pierwszej kolejności pamiętajmy o usunięciu usterek w pracy silnika i jego osprzętu, które doprowadziły do uszkodzenia turbosprężarki. Elementy te znajdziecie Państwo w raporcie diagnostycznym oferowanym przez nas w ramach opłaty za usługę podstawową do każdej trafiającej do nas turbiny. Drugim elementem bardzo istotnym jest konieczność wymiany oleju silnikowego wraz z filtrem oraz wymiana filtra powietrza. Podczas dokonywania montażu turbosprężarki pamiętajmy, aby do kanału olejowego przed zamontowaniem wlać czysty olej silnikowy i ręcznie obrócić wałek turbosprężarki tak, aby olej silnikowy dotarł dokładnie do wnętrza turbiny. Po jej przykręceniu zwróćmy uwagę na dokładność i precyzję montażu, a także na dokładne dokręcenie wszystkich śrub. Bardzo ważne jest używanie tylko i wyłącznie nowych uszczelek, bez próby stosowania jakichkolwiek środków uszczelniających i silikonów. Po pierwszym uruchomieniu samochodu ze zregenerowaną turbosprężarką powinien on na wolnych obrotach popracować kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt sekund, aby olej silnikowy dotarł do każdego zakamarka turbosprężarki.

Podczas późniejszej codziennej jazdy pamiętajmy o tym, aby po włączeniu silnika umożliwić dotarcie oleju w sposób dokładnie taki sam, jak ma to miejsce przy pierwszym uruchomieniu samochodu z turbiną po regeneracji, a także pamiętajmy o tym aby po zakończonej jeździe silnik gasić dopiero wtedy, gdy popracuje on przez kilkanaście sekund na wolnych obrotach w celu schłodzenia turbiny i powrotu wałka do obrotów biegu jałowego. Mając na uwadze te wszystkie zalecenia istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo,
że nasza turbina już nigdy więcej nie będzie musiała trafić do serwisu. Oferowana przez nasz zakład centralny

regeneracja turbosprężarek

samochodowych przywraca tym podzespoły pełne walory użytkowe i całkowitą sprawność techniczną.
Przykłady zużytych elementów turbosprężarek, które wymagają regeneracji lub całkowitej wymiany
regeneracja turbosprężarek turbin Tykocin
turbosprężarka do zregenerowania w Tykocinie
regeneracja turbosprężarek pod Tykocinem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Tykocina
regeneracja turbosprężarek Tykocin
regeneracja turbosprężarek Tykocin demontaż i montaż
regeneracja turbosprężarek Tykocin z pełną gwarancją na te usługi
łopatki wirnika turbosprężarki do regeneracji w Tykocinie
Zapraszamy do szerokiego zakresu współpracy warsztaty samochodowe z terenu województwa

podlaskiego

, a w szczególności z miast:

Kolno, Łomża, Rajgród, Augustów, Brańsk, Siemiatycze, Dąbrowa-Białostocka, Szczuczyn, Ciechanowiec, Białystok, Sokółka, Nowogród, Wysokie-Mazowieckie, Korycin, Suwałki, Zambrów, Tykocin, Bielsk-Podlaski, Sejny, Grajewo, Stawiski, Knyszyn, Suchowola, Hajnówka, Goniądz.

Prace w naszym zakładzie centralnym - regeneracja turbosprężarek przywraca im pełne walory użytkowe
turbiny Tykocin
turbiny regeneracja w Tykocinie
turbiny regeneracja pod Tykocinem
Tykocin regeneracja turbiny
turbiny Tykocin
turbosprężarka Tykocin montaż podczas regenerowania
turbiny Tykocin wyważanie wirnika podczas regeneracji
regeneracja turbiny Tykocin montaż przed wysłaniem odbiorcy