Regeneracja turbin Słubice

Regeneracja turbin SłubicePo wykonaniu usługi, jaką jest

regeneracja turbosprężarki

samochodowej i przed zamontowaniem zregenerowanego podzespołu do samochodu powinniśmy pamiętać o kilku fundamentalnych zasadach, które przyczyniają się do długiej żywotności turbiny. Przede wszystkim należy w pierwszej kolejności usunąć wszystkie niedomagania ze strony silnika i jego osprzętu, które do zużycia i uszkodzenia turbiny doprowadziły. W dalszej kolejności należy zwrócić uwagę na prawidłowy montaż i odpowiednią drożność przewodów zasilających turbosprężarkę. Przed zamontowaniem turbiny w aucie koniecznie należy wlać nieco czystego i świeżego oleju silnikowego do kanału doprowadzającego olej w turbosprężarce i wykonać kilka pełnych obrotów ręcznie wirnikiem. Dzięki temu olej silnikowy dotrze do wnętrza łożysk turbosprężarki i przed pierwszym uruchomieniem auta ze zregenerowaną turbiną zapewni właściwe smarowanie. Bardzo istotna jest oczywiście wymiana na nowy olej silnikowy oczywiście wraz z filtrem. Powinniśmy także koniecznie wymienić filtr powietrza.

Podczas montażu pamiętajmy o tym, aby stosować tylko i wyłącznie nowe uszczelki, a w żadnym przypadku nie stosować żadnych mas uszczelniających. Mogłyby one po stwardnieniu ukruszyć się i ich drobne fragmenty zagrażają wirnikowy turbosprężarki w przypadku dostania się do wnętrza komory. Zwróćmy także uwagę na prawidłowość zamontowania wszystkich przewodów dolotowych, ich szczelność i prawidłowe przykręcenie. Dbałość o te pozornie błahe elementy jest bardzo istotna, jeżeli nie chcemy, aby turbina znowu musiała trafić do serwisu. W każdym przypadku zadanie zamontowania turbosprężarki powinniśmy polecić mechanikowi samochodowemu, niemniej jednak warto jest również dopilnować tego, aby wszystkie prace zostały wykonane z należytą starannością. Jeżeli

regeneracja turbosprężarki

samochodowej jest niezbędna i masz jakiekolwiek w tym zakresie pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
Przykłady zużytych elementów turbosprężarek, które wymagają regeneracji lub całkowitej wymiany
regeneracja turbosprężarek turbin Słubice
turbosprężarka do zregenerowania w Słubicach
regeneracja turbosprężarek pod Słubicami
regeneracja turbosprężarek w okolicach Słubic
regeneracja turbosprężarek Słubice
regeneracja turbosprężarek Słubice demontaż i montaż
regeneracja turbosprężarek Słubice z pełną gwarancją na te usługi
łopatki wirnika turbosprężarki do regeneracji w Słubicach
Zapraszamy do szerokiego zakresu współpracy warsztaty samochodowe z terenu województwa

lubuskiego

, a w szczególności z miast:

Strzelce-Krajeńskie, Sulęcin, Żagań, Skwierzyna, Krosno-Odrzańskie, Trzciel, Babimost, Dobiegniew, Żary, Gubin, Cybinka, Sulechów, Witnica, Rzepin, Świebodzin, Drezdenko, Torzym, Zielona-Góra, Międzyrzecz, Nowa-Sól, Gorzów-Wielkopolski, Ośno-Lubuskie, Kostrzyn, Szprotawa, Lubsko, Słubice.

Prace w naszym zakładzie centralnym - regeneracja turbosprężarek przywraca im pełne walory użytkowe
turbiny Słubice
turbiny regeneracja w Słubicach
turbiny regeneracja pod Słubicami
Słubice regeneracja turbiny
turbiny Słubice
turbosprężarka Słubice montaż podczas regenerowania
turbiny Słubice wyważanie wirnika podczas regeneracji
regeneracja turbiny Słubice montaż przed wysłaniem odbiorcy