REGENERACJA TURBIN - TURBOSPRĘŻAREK

Regeneracja
turbinNasza firma specjalizuje się w regeneracji części samochodowych, w tym

turbosprężarek

. Obsługujemy klientów z terenu całego kraju - bez znaczenia jest z jakiego miasta do nas dzwonisz - każdego Klienta obsługujemy według tego samego standardu.

Regeneracja turbosprężarki

może być połączona z oceną stanu silnika i diagnostyką jego elementów.

Turbosprężarka (turbina) samochodowa

to obecnie jeden z istotniejszych elementów konstrukcyjnych współczesnych samochodów. Obserwowana obecnie tendencja do zmniejszania pojemności silników skutkuje tym, że turbosprężarki są montowane w autach miejskich. W skład elementów tworzących turbosprężarkę wchodzą wirniki, łożyska, części uszczelniające, kanały olejowe, wałki i obudowa.

Istotą pracy turbosprężarki jest wykorzystanie energii pochodzącej od spalin. Napędzają one wirnik turbiny, który obraca się z prędkością dochodzącą nawet do 200 tysięcy obrotów na minutę. Wirnik ten jest połączony z wirnikiem kompresora, którego zadaniem jest dostarczanie zwiększonej ilości powietrza do komory spalania. Skutkuje to bardziej efektywnym spalaniem mieszanki i podniesieniem mocy silnika. Niestety turbosprężarka nie jest urządzeniem wiecznym i ulega ona niekiedy uszkodzeniu.
Do najczęstszych powodów popsucia turbosprężarki (turbiny) zalicza się zanieczyszczenia znajdujące się w zasysanym powietrzu, które uderzając o łopatki wirnika powodują ich odkształcenie i niekiedy nawet pęknięcie, czy urwanie. Dodatkowo pamiętać należy o systematycznej wymianie oleju, którego zanieczyszczenie i zbyt niski stan przyczynia się do zużycia turbosprężarki. Oprócz wspomnianych elementów w całym układzie znajdziemy także elementy sterujące prawidłową pracą turbosprężarki.

Oferowana przez nas usługa, którą jest

regeneracja turbosprężarki

pozwoli jej odzyskać pełne walory użytkowe i sprawność techniczną podzespołu fabrycznie nowego. Istotnym elementem naszej usługi jest prawidłowe wyważenie całego układu. Biorąc pod uwagę prędkości obrotowe z jaką urządzenie to pracuje, czynność ta jest szalenie istotna.
Dlaczego, aby zregenerować turbosprężarkę warto jest wybrać właśnie naszą firmę? Otóż powodów jest kilka

Wiedza i ogromne doœwiadczenie


Turbosprężarki regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.

Szerokie grono Klientów


Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.

Profesjonalizm


Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.

Pe3en zakres us3ug


Regenerujemy nie tylkoturbosprężarki, ale także koła dwumasowe, dociski, tarcze sprzęgła, konwertery, wysprzęgliki i maglownice.

24 m-ce gwarancji


Turbosprężarki po naszej regeneracji otrzymują 24 miesiące gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.

Kompleksowa obs3uga logistyczna


Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojej turbosprężarki do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
CZYM JEST NASZA REGENERACJA TURBOSPRĘŻARKI?

To REKONSTRUKCJA, czyli odbudowa, a nie odświeżenie, czyli REGENERACJA!

Nie dorabiamy, nie naprawiamy zepsutych i zużytych części turbosprężarki!

Stosujemy tylko nowe części renomowanej angielskiej marki MELLET!

Nasza usługa jest KOMPLEKSOWA i obejmuje:
 - serwis logistyczny;
- wskazanie solidnego warsztatu w pobliżu;

Kilkaset sprawdzonych serwisów i warsztatów w naszej bazie zapewni Państwu sprawny i profesjonalny montaż podzespołów!
- regenerację podzespołu, 


Nasi konsultanci:
-  wskażą Państwu solidny warsztat w pobliżu, w którym fachowcy wymontują i po regeneracji zamontują turbosprężarkę.
- zorganizują przebieg procesu regeneracji.

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00, w soboty od 8:00 do 15:00.
Zawsze oddzwaniają.
Przykłady zużytych elementów turbosprężarek, które wymagają regeneracji lub całkowitej wymiany
regeneracja turbosprężarek turbin
turbosprężarka do zregenerowania
regeneracja turbosprężarek turbin
regeneracja turbosprężarek turbin
regeneracja turbosprężarek turbin
regeneracja turbosprężarek turbin
regeneracja turbosprężarek turbin
łopatki wirnika turbosprężarki
CENNIK

Koszt regeneracji od 550 zł netto do 1100 netto
Koszt przesyłek kurierskich (do i od) 40 zł brutto

WARIANTY USŁUGI
Po rozebraniu turbosprężarki oceniamy jej stan i szacujemy rzeczywisty koszt regeneracji (kwota z przedziału 550 zł netto - 1100 zł netto) i bezzwłocznie informujemy Państwa o jego wysokości.

Nikt inny, tylko Państwo decydujecie o tym, w jakiej wysokości wydacie Państwo swoje pieniądze:
- albo na DIAGNOZĘ stanu turbosprężarki
- albo na jej REGENERACJĘ.

Jeżeli wybierzecie Państwo wariant DIAGNOZA, to odeślemy Wam niezregenerowaną, zdemontowaną turbosprężarkę wraz z wykazem uszkodzonych części. Za tę diagnozę jej stanu zapłacicie Państwo w formie pobrania 40 zł brutto, czyli poniesiecie jedynie koszt przesyłek kurierskich.

Jeżeli zaakceptujecie Państwo koszt regeneracji i wybierzecie wariant REGENERACJA to odeślemy Państwu zregenerowaną turbosprężarkę oraz:
- wszystkie zużyte części;
- gwarancję obejmującą 24 miesiące bez limitu kilometrów;
- raport wyważenia;
- raport diagnostyczny wskazujący, jakie układy, podzespoły należy usprawnić przed zamontowaniem zregenerowanej, pełnosprawnej turbosprężarki.

Kurier, który dostarczy Państwu zregenerowaną turbosprężarkę zainkasuje kwotę obejmującą zaakceptowany koszt regeneracji powiększony o kwotę 40 zł (dwie przesyłki kurierskie).
Specjalizujemy się w regeneracji podzespołów samochodowych.
Poniżej można zapoznać się z naszą ofertą
regeneracja kół dwumasowych
Regeneracja kół dwumasowych wiąże się z koniecznością wymiany wszelkich znajdujących się w jej wnętrzu elementów mających za zadanie tłumić drgania skrętne. Dodatkowo możemy zregenerować tarczę sprzęgła i docisk.
regeneracja maglownicy
Regeneracja maglownic zwanych także przekładniami kierowniczymi to proces mający na celu usunięcie luzów powstałych podczas okresu eksploatacji przekładni oraz zniwelowanie ewentualnych wycieków czynnika roboczego.
regeneracja tylnej belki
Specyfika zawieszenia samochodów marek Renault, Peugeot i Citroen wiąże się z koniecznością wykonania po określonym przebiegu regeneracji tylnej belki. Niestabilność samochodu i niewłaściwy kąt pochylenia kół może wskazywać na konieczność wykonania tej właśnie operacji.
FAKTY:

1. Turbosprężarka to urządzenie pracujące w bardzo trudnych warunkach, charakteryzujących się bardzo dużą zmiennością temperatur. Kluczowe podzespoły turbosprężarki wirują z prędkością rzędu stu kilkudziesięciu tysięcy obrotów na minutę. Urządzenie, które musi spełnić tak rygorystyczne wymagania, nie może być zbudowane z części i podzespołów złej jakości.

2.  W 80% przypadków uszkodzenia turbosprężarek nie mają charakteru samoistnego: są spowodowane niesprawnością bądź wadliwą pracą współpracujących z nią podzespołów i układów.

3. Oględziny uszkodzonych części turbosprężarki są miarodajnym źródłem informacji o niesprawnościach układów i podzespołów, które spowodowały uszkodzenie turbosprężarki.

Z TEGO POWODU:

1. Nie dorabiamy ani nie naprawiamy uszkodzonych części turbosprężarki. Wymieniamy wszystkie zużyte części na nowe. Są to części renomowanej angielskiej firmy MELLET. Nie używamy chińskich części.
2. Do zregenerowanej (czytaj: odbudowanej) turbosprężarki dołączamy raport diagnostyczny wskazujący, które układy i podzespoły współpracujące z turbosprężarką należy usprawnić - bez tego będą one nadal "psuć" turbosprężarkę. Z tego powodu regeneracja turbosprężarki jest lepszym rozwiązaniem od jej wymiany na nową albo zregenerowaną.
Fakt realizacji przez nas kompleksowej obsługi naszych Klientów oznacza, że nie tylko regenerujemy poszczególne podzespoły, ale i również zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie dostarczenia części do naszego zakładu centralnego. Dodatkowo naszym Klientom możemy polecić nasze zakłady partnerskie zlokalizowane praktycznie w każdej części naszego kraju. Jeżeli chcesz zdiagnozować swój podzespół, aby mieć pewność, czy rzeczywiście kwalifikuje się on do regeneracji, możemy wskazać Ci któryś z naszych serwisów partnerskich, dzięki czemu operacja ta przebiegnie szybko i w wygodny dla Ciebie sposób. Oczywiści, gdy okaże się, że regeneracja będzie faktycznie konieczna, w warsztatach tych można wykonać demontaż i montaż podzespołu na potrzeby naszych usług regeneracyjnych.

Ponieważ nasze warsztaty partnerskie realizują szeroki zakres czynności na rzecz Klientów, to oczywiście można tam też wykonać szereg innych czynności w zakresie mechaniki samochodowej. Wszelkie szczegóły w tym zakresie możecie Państwo uzyskać pod podanym na stronie numerem telefonu.
Prace w naszym zakładzie centralnym - regeneracja turbosprężarek przywraca im pełne walory użytkowe
turbosprężarka 1
turbosprężarka 2
turbosprężarka 3
turbosprężarka 4
turbosprężarka 5
turbosprężarka 6
turbosprężarka 7
turbosprężarka 8