REGENERACJA TURBIN OPOLE

Regeneracja turbin Opole


Regeneracja turbosprężarek

cieszy się obecnie coraz większą popularnością wśród użytkowników samochodów. O ile kiedyś podzespoły te były montowane przede wszystkim w silnikach napędzanych i zasilanych olejem napędowym, tak teraz coraz częściej współcześni producenci w konstrukcji samochodu uwzględniają istnienie turbosprężarki. Wynika to z faktu, że producenci starają się jak najbardziej zmniejszyć pojemność silnika, ale żeby jednak moc auta pozostała na zadowalającym kierowcę poziomie, konieczne jest wspomożenie tego silnika właśnie turbosprężarką.

W naszym zakładzie realizujemy procesy technologiczne mające na celu przywrócenie turbosprężarce jej pierwotnych walorów użytkowych. Najczęściej turbosprężarka, która do nas trafia ma różnego rodzaju osady i zużycie łożysk, bardzo często również jej łopatki, a dokładniej mówiąc łopatki wirnika są odkształcone lub nawet brakuje ich niektórych kawałków.
W takim przypadku wszystkie niezbędne elementy są wymieniane na fabrycznie nowe, a warto jest wiedzieć o tym, że zaopatrujemy się w części zamienne tylko i wyłącznie oryginalne. Istotnym elementem każdej

regeneracji turbosprężarki

jest wyważenie wirnika, który podczas pracy rozpędzać się może nawet do obrotów zbliżonych do dwustu tysięcy na minutę, a nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że przy takich prędkościach obrotowych jakiekolwiek nierówności w rozłożeniu masy mogłoby skutkować uszkodzeniem samego wirnika lub innych elementów w turbosprężarce.

Trudno jest wskazać przeciętny przebieg turbosprężarki, po której powinna ona zostać zregenerowana, gdyż w wielu przypadkach zależy to od stylu jazdy kierowcy i dbałości o wymianę oleju i filtrów powietrza. Jeżeli zatem regeneracja turbosprężarki interesuje Cię i chciałbyś skorzystać z naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami.
Prace w naszym zakładzie centralnym - regeneracja turbosprężarek przywraca im pełne walory użytkowe
regeneracja turbosprężarek turbin Opole
turbosprężarka do zregenerowania w Opolu
regeneracja turbosprężarek pod Opolem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Opola
regeneracja turbosprężarek turbin
regeneracja turbosprężarek turbin
regeneracja turbosprężarek turbin
łopatki wirnika turbosprężarki
Zapraszamy do współpracy warsztaty z woj. opolskiego, a w szczególności z miast:

Otmuchów, Głuchołazy, Gogolin, Paczków, Biała, Kędzierzyn-Koźle, Baborów, Niemodlin, Strzelce-Opolskie, Lewin-Brzeski, Opole, Korfantów, Grodków, Prudnik, Głubczyce, Brzeg, Kluczbork, Krapkowice, Nysa, Głogówek, Olesno, Namysłów

Na terenie województwa opolskiego punkt przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy przewozowej można znaleźć między innymi w Opolu, a mapa umieszczona tuż obok na naszej stronie dokładną lokalizację tego punktu przedstawia.

Zanim wybierzemy wariant samodzielnego przyjazdu do naszego zakładu zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać najbardziej optymalny wariant rozwiązania Państwa problemu z turbosprężarką.
Na długą żywotność samochodu oraz jego poszczególnych podzespołów wpływ ma kilka czynników. W odniesieniu do turbosprężarki możemy przyjąć dwa podstawowe obszary. Pierwszym jest styl jazdy kierowcy i to, jak agresywnie wykorzystuje on swój pojazd. Różnego rodzaju nadmierne przeciążenie auta oraz zachowania charakterystyczne dla niedoświadczonych kierowców polegające na gaszeniu silnika w momencie, gdy pracuje na wysokich obrotach z całą pewnością przełożą się na skrócenie żywotności turbosprężarki i zwiększają ryzyko tego, w niespodziewanych okolicznościach uszkodzi się ona.

Drugim obszarem jest dbałość o systematyczne realizowanie czynności o charakterze eksploatacyjnym i wymiana na czas, zgodnie z zaleceniami producenta samochodu oleju silnikowego oraz filtra powietrza. Jest to ważne, ponieważ ten sam olej, który zapewnia smarowanie silnika jest również wykorzystywany do smarowania turbosprężarki. Jeżeli będzie ono zanieczyszczony, to biorąc pod uwagę prędkości obrotowe, z którymi pracuje wirnik turbosprężarki można przypuszczać, że w dosyć szybki sposób ułożyskowanie tego właśnie wirnika może ulec zużyciu. Z kolei w odniesieniu do filtra powietrza trzeba pamiętać, że łopatki wirnika turbosprężarki są również delikatne i przy prędkościach obrotowych rzędu sięgającego do dwustu tysięcy obrotów na minutę wszelkie zanieczyszczenia będące w powietrzu i uderzające o nie mogą przyczynić się do odkształceń łopatek lub ich nawet całkowitego ułamanie i z tego właśnie powodu chcąc, aby nasze auto, a mówiąc dokładniej turbosprężarka była w stanie pracować w sposób bezawaryjny przez długi okres czasu powinniśmy pamiętać o systematycznej wymianie oleju i filtra, a także o tym, aby styl jazdy nie wpływał na przyspieszone wyeksploatowanie tego właśnie podzespołu.
Prace w naszym zakładzie centralnym
turbiny Opole
turbiny regeneracja w Opolu
turbiny regeneracja pod Opolem
Opole regeneracja turbosprężarki turbo
turbiny 5
turbiny 6
turbosprężarka 7
turbosprężarka 8