REGENERACJA TURBIN LUBLIN

Regeneracja turbin Lublin


Regeneracja turbosprężarki

, to najprawdopodobniej jedno z lepszych rozwiązań w przypadku, gdy ten podzespół sprawia nam kłopot. Niektórzy kierowcy decydują się na kupno części używanej, niemniej jednak rozwiązanie takie niesie ze sobą dosyć wysokie ryzyko. Używany podzespół to część o nieznanym przebiegu i często zdarza się taka sytuacja, że kupiona turbosprężarka jest w gorszej kondycji technicznej, niż którą posiadamy dotychczas. Oznacza to konieczność poniesienia dodatkowego i zbędnego wydatku, co niestety obciążyć może bezpośrednio kieszeń właściciela samochodu.

W naszym zakładzie wszelkie zabiegi technologiczne wykonywane w odniesieniu do turbosprężarek polegają najczęściej na wymianie znajdujących się wewnątrz każdej turbosprężarki elementów wirujących, łożysk i uszczelnień oraz wyważeniu całości. Szczególnie ten ostatni element ma bardzo duże znaczenie, albowiem wirnik turbosprężarki rozpędzać może się nawet do prędkości około dwustu tysięcy obrotów na minutę i nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że przy tak wysokiej prędkości obrotowej nierównomierne rozło
żenie masy mogłoby spowodować uszkodzenie tego elementu.
Niekiedy kierowcy lekceważą różnego rodzaju objawy, takie jak utrata mocy, nadmierne dymienie z rury wydechowej auta, czy różnego rodzaju gwizdy dochodzące z okolicy komory silnika, których źródłem może być właśnie zużyta turbosprężarka. Jeżeli masz wątpliwości, czy objawy, które ewentualnie dostrzegasz związane są z turbosprężarką, najlepiej będzie odwiedzić zaufany warsztat samochodowy i tam wykonać diagnostykę.

Jeżeli nie posiadasz zaufanego mechanika, możemy pomóc Ci w tej kwestii, gdyż posiadamy na terenie całego kraju sieć kilkuset warsztatów partnerskich zlokalizowanych niemalże w każdym zakątku Polski, dzięki czemu diagnostyka i ewentualny demontaż podzespołu na potrzeby regeneracji odbędzie się w sposób dla Ciebie prosty i wygodny. Jeżeli zatem

regeneracja turbosprężarki

jest w obszarze Twoich zainteresowań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
Przykłady zużytych elementów turbosprężarek, które wymagają regeneracji lub całkowitej wymiany
regeneracja turbosprężarek turbin Lublin
turbosprężarka do zregenerowania w Lublinie
regeneracja turbosprężarek pod Lublinem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Lublina
regeneracja turbosprężarek turbin
regeneracja turbosprężarek turbin
regeneracja turbosprężarek turbin
łopatki wirnika turbosprężarki
Na terenie województwa lubelskiego punkt przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej jest zlokalizowany między innymi w Lublinie, a mapa umieszczona tuż obok przedstawia usytuowanie tego właśnie punktu. Wspominamy o tym, ponieważ niektórzy nasi Kontrahenci szczególnie ci, którym zależy na czasie chcą osobiście dostarczyć zdemontowany podzespół do tego właśnie punktu.

Przed wykonaniem jakiegokolwiek ruchu prosimy o kontakt z nami, a nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać najbardziej optymalny wariant dostarczenia swojego podzespołu do naszego zakładu.

Zapraszamy do szerokiego zakresu współpracy warsztaty samochodowe z terenu województwa lubelskiego, a w szczególności z miast:


Biłgoraj, Lubartów, Łęczna, Bełżyce, Kazimierz-Dolny, Zamość, Krasnystaw, Biała-Podlaska, Ryki, Kurów, Chełm, Radzyń-Podlaski, Szczebrzeszyn, Hrubieszów, Puławy, Międzyrzec-Podlaski, Piaski, Lublin, Dęblin, Świdnik, Janów-Lubelski, Kraśnik, Łuków, Włodawa, Terespol, Nałęczów, Tomaszów-Lubelski.

Każdy Klient korzystający z naszych usług otrzymując

zregenerowaną turbosprężarkę

dostanie od nas jeszcze trzy dodatkowe dokumenty. Pierwszym elementem jest protokół z wyważenia turbosprężarki. Jest to o tyle istotne, że wirnik tego urządzenia może obracać się z prędkością dochodzącą do nawet dwustu tysięcy obrotów na minutę i w związku z tym konieczne jest precyzyjne jego wyważenie. Drugim elementem jest gwarancja obejmująca okres dwóch lat bez limitu przejechanych w tym czasie kilometrów.

Gwarancja obowiązuje przy założeniu, że kierowca zastosuje się do trzeciego dokumentu, jakim jest protokół omawiający przyczyny awarii turbosprężarki. Wiąże się to z tym, że turbosprężarka gdyby teoretycznie założyć pracowałaby w warunkach idealnych i wszelkie inne powiązane z nią elementy osprzętu silnika byłyby całkowicie sprawne technicznie, mogłaby pracować przez tak długi okres, jaka będzie żywotność samochodu. Niestety zaniedbania kierowcy i bagatelizowanie pewnych usterek w osprzęt silnika przyczyniają się do uszkodzenia i awarii turbosprężarki. Z tego właśnie powodu warto jest do raportu wskazującego na możliwe przyczyny usterki turbosprężarki podejść poważnie i ewentualne inne usterki usunąć, o ile oczywiście zależy nam na bezproblemowym działaniu naszego pojazdu.

Aby swój podzespół dostarczyć do naszego zakładu centralnego można samodzielnie przyjechać ze swoją turbosprężarką lub skorzystać z usług firmy kurierskiej. Podstawową zaletą naszej regeneracji jest fakt, że turbosprężarka odzyskuje swoje nominalne parametry i pełna sprawność techniczną taką, jaką miała w momencie jej wyprodukowania.
Prace w naszym zakładzie centralnym - regeneracja turbosprężarek przywraca im pełne walory użytkowe
turbosprężarka Lublin
turbiny regeneracja w Lublinie
turbiny regeneracja pod Lublinem
Lublin regeneracja turbiny turbo
turbosprężarka 5
turbosprężarka 6
turbiny 7
turbiny 8