REGENERACJA TURBIN ŁÓDŹ

Regeneracja turbin Łódź


Spośród wielu oferowanych przez nas usług, regeneracja turbosprężarki cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród nie tylko użytkowników indywidualnych, ale także warsztatów samochodowych. Wynika to z faktu, że obecnie turbosprężarki są montowane nie tylko w samochodach zasilanych olejem napędowym, ale również coraz częściej w autach benzynowych.

Mając na uwadze, że producenci współczesnych samochodów starają się konstruować silniki o coraz mniejszych pojemnościach to, aby pojemność tę zrekompensować i aby samochód miał nadal rozsądną ilość koni mechanicznych, stosuje się coraz częściej turbosprężarki. Aby podzespół ten służył długo i bezproblemowo należy pamiętać o systematycznej wymianie oleju silnikowego, który również bierze udział w smarowaniu turbosprężarki.
Innym ważnym elementem jest dbałość o czyste powietrze zasysane przez turbosprężarkę tak, aby o wirujące bardzo szybko łopatki nie uderzały jakiekolwiek zanieczyszczenia mogące łopatki te odkształcić lub nawet urwać. Innym istotnym elementem dbałości o turbosprężarkę jest odczekanie kilku chwil po jeździe przed zgaszeniem silnika. Najczęściej turbosprężarki padają ofiarami złych nawyków kierowców, a doskonałym tego przykładem jest częste zachowanie młodych i niedoświadczonych kierowców, którzy tuż przed wyjęciem kluczyka ze stacyjki gwałtownie zwiększają obroty do kilku tysięcy.

Po zgaszeniu silnik przestaje być smarowany i tym samym sprężarka również, a wirnik turbosprężarki rozpędzony do bardzo wysokich obrotów nadal obraca się, nie ma natomiast smarowania. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć dalej, co takie zachowanie może spowodować. Tak więc, jeżeli regeneracja turbosprężarki znajduje się w centrum Twojej uwagi zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie szczegółowe pytania i pomogą Państwu wybrać najbardziej optymalny wariant realizacji nasze usługi.
Przykłady zużytych elementów turbosprężarek, które wymagają regeneracji lub całkowitej wymiany
regeneracja turbosprężarek turbin Łódź
turbosprężarka do zregenerowania w Łodzi
regeneracja turbosprężarek pod Łodzią
regeneracja turbosprężarek w okolicach Łodzi
regeneracja turbosprężarek turbin
regeneracja turbosprężarek turbin
regeneracja turbosprężarek turbin
łopatki wirnika turbosprężarki
Tuż obok na stronie umieszczona jest mapa, która przedstawia punkt przyjmowania przesyłek kurierskich w Łodzi, w którym można zostawić przesyłkę z prawidłowo zapakowaną turbosprężarką.

Wspominamy o tym, ponieważ niektórzy nasi Kontrahenci wybierają wariant osobistego przyjazdu do tego właśnie miejsca i tam chcą sami zostawić swoją sprężarkę. Proszę pamiętać, aby przed wyborem tego właśnie wariantu skontaktować się z nami telefonicznie i autoryzować wysyłaną paczkę.
Dobry stan techniczny samochodu jest uzależniony od wielu czynników, a jednym z istotniejszych jest dbałość kierowcy o swój pojazd. Regularne wykonywanie czynności o charakterze eksploatacyjnym i obsługowym przyczynia się do dłuższej żywotności wszelkich podzespołów. Dobrym przykładem jest tutaj regularna i zgodnie z zaleceniami producenta auta wymiana oleju i filtra powietrza. W przypadku turbosprężarki jest to o tyle ważne, że olej silnikowy smaruje również turbosprężarkę. Z kolei powietrze zasysane przez to urządzenie po przejściu przez filtr powinno być czyste. Jeżeli w powietrzu znalazłyby się jakieś zanieczyszczeniach, to uderzając o łopatki wirnika mogą je odkształcić lub nawet urwać.

Trzeba pamiętać, że wirnik turbosprężarki obraca się z prędkością sięgająca nawet dwustu tysięcy obrotów na minutę i przy tych prędkościach nawet niewielkie zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu do zasygnalizowanych uszkodzeń mogą doprowadzić. Tak więc, jeżeli zależy nam na dobrej kondycji i bezawaryjności działania turbosprężarki w naszym aucie pamiętajmy, że systematyczne wymiana oleju i filtra powietrza przekłada się na dłuższą żywotność i dobrą kondycję tego elementu.
Prace w naszym zakładzie centralnym - regeneracja turbosprężarek przywraca im pełne walory użytkowe
turbiny Łódź
turbiny regeneracja w Łodzi
turbiny regeneracja pod Łodzią
Łódź regeneracja turbiny
turbiny 5
turbiny 6
turbiny 7
turbosprężarka 8