ŁÓDŹ REGENERACJA TYLNEJ BELKI
Tel.  603 501 605
Informacje i zamawianie usług
Ponieważ jazda samochodem z uszkodzoną belką jest bardzo niebezpieczna, nie będziemy sugerowali Ci długiej wycieczki (jak inni) do naszego zakładu. Zorganizujemy Ci całą operację w naszym warsztacie obok miejsca Twojego zamieszkania.

Przy naszej pomocy poświęcisz na to 3 - 4 godziny.
Jeżeli ktoś pisze na swej stronie, że w trakcie regeneracji wymieni tylko te elementy belki, które mają WIDOCZNE skutki zużycia, możliwe do oceny NA OKO, to najprawdopodobniej nie zna się na regeneracji lub chce Cię oszukać.
Ponieważ odebraliśmy stosowne wyższe wykształcenie techniczne, znane jest nam zjawisko zmęczenia materiału i doskonale wiemy, że jedyną skuteczną i bezpieczną metodą regeneracji podzespołu, którego części składowe podlegały naprężeniom miliony razy w trakcie dotychczasowej eksploatacji, jest kompleksowa wymiana wszystkich czopów i łożysk.
Czy częściowa regeneracja polegająca na wymianie tylko tych elementów belki, które "na oko" są uszkodzone i pozostawienie tych, które "na oko" są dobre jest godna polecenia? Nie polecamy takiej metody regeneracji oferowanej przez dyletantów i naciągaczy, gdyż jest ona niebezpieczna i per saldo kosztowna dla posiadacza auta. Ignorowanie zjawiska zmęczenia materiału i ocena elementów belki "na oko" to wsadzanie klienta na potencjalną minę i brak podstawowej wiedzy technicznej.


Uszkodzenia

tylnej belki

Citroen, Peugeot, Renault

Niżej omówimy najczęstsze i typowe  uszkodzenia

tylnej belki

, na tyle poważne, że nie nadaje się ona do dalszej eksploatacji a rozwiązaniem przywracającym sprawność zawieszenia pojazdu  jest albo jej wymiana albo

regeneracja

.

Można wydzielić kilka typów takich uszkodzeń:

Utrata właściwości tłumienia drgań przez amortyzatory i tuleje metalowo-gumowe spowodowana przebiegiem pojazdu. Utrata tych właściwości jest spowodowana eksploatacyjnym zużyciem tych elementów - wynika z dużej ilości kilometrów przejechanych przez pojazd. Użytkownik pojazdu odczuje skutki tego uszkodzenia pokonując nierówności drogi, kiedy autem będzie zarzucać, będzie się ono zachowywało niestabilnie. Symptomy te z pewnością znajdą potwierdzenie podczas wizyty na stacji diagnostycznej, gdzie należy udać się w celu dokonania pomiaru zdolności tłumienia drgań przez amortyzatory. Ważne są też oględziny amortyzatorów przez użytkownika pojazdu. Skrzywienia tego podzespołu czy widoczne na nim ślady wycieków oleju najprawdopodobniej kwalifikują go do wymiany. Kolejnym podzespołem znajdującym się   w zawieszeniu pojazdu są tuleje metalowo-gumowe. Ich zużycie jest kolejną, potencjalną przyczyną niestabilności pojazdu i niepożądanych dźwięków dochodzących z okolic zawieszenia. I oczywiście

tylna belka

. Jednakże zanim przystąpimy do sprawdzania

tylnej belki

, warto skontrolować stan amortyzatorów i tulei metalowo - gumowych.

  • regeneracja tylnych belek pod ŁodziąREGENERACJA TYLNEJ BELKI

w naszej firmie przebiega w sposób bardzo przyjazny dla Klienta.

Naprawami zawieszenia tylnego w Renaultach, Peugeotach i Citroenach zajmujemy się już od wielu lat i dzięki temu na terenie całego kraju współpracujemy z grupą kilkuset warsztatów, w których nasi Klienci mogą dokonać diagnostyki

tylnej belki

, a w razie konieczności jej

regeneracji

mogą na miejscu dokonać demontażu i naprawy swojej belki.

Pragniemy zauważyć, że

regeneracja tylnej belki

wymaga dużego doświadczenia, posiadania specjalistycznego sprzętu i stosowania części zamiennych produkowanych przez renomowanych wytwórców i z tych właśnie powodów nie każdy serwis samochodowy jest w stanie operację taką przeprowadzić.

Dzięki naszej organizacji pracy możesz dokonać

regeneracji tylnej belki

w swoim samochodzie w pobliżu miejsca zamieszkania, bez konieczności jeżdżenia na drugi kraniec Polski i tracenia czasu na tę wyprawę.

Zapraszamy do naszych serwisów, a wcześniej do kontaktu telefonicznego.

regeneracja tylnej belki łódzkie


Spośród naszych Klientów czasem zdarzają się osoby, które kontaktująca się z nami

tylną belkę

ze swojego samochodu mają już zdemontowaną i chcieliby przesłać ją do nas celem poddania jej

regeneracji

.

Jeżeli zamieszkujesz

Łódź

lub inną miejscowość na terenie woj.

łódzkiego

możesz przesłać nam swoją

tylną belkę

we własnym zakresie lub skorzystać z usług współpracującej z nami firmy kurierskiej. W Łodzi firma ta mieści się przy ulicy Traktorowej, tak więc jeśli zechcesz możesz pod ten adres tylną belkę dostarczyć.

Aby wysłać przesyłkę potrzebnych będzie Ci kilka dodatkowych informacji, które można uzyskać pod naszym numerem telefonu. Jeśli jesteś spoza Łodzi również możesz przyjechać do firmy kurierskiej, a dla ułatwienia podajemy orientacyjne odległości z wybranych miejscowości do siedziby przewoźnika.


Kutno - Łódź

, ok. 56 km,

Łowicz - Łódź

, ok. 63 km,

Krośniewice - Łódź

, ok. 58 km,

Wieluń - Łódź

, ok. 100 km,

Bełchatów - Łódź

, ok. 57 km,

Sieradz - Łódź

, ok. 62 km,

Piotrków Trybunalski - Łódź

, ok. 58 km,

Tomaszów Mazowiecki - Łódź

, ok. 77 km,

Radomsko - Łódź

, ok. 98 km,

Opoczno - Łódź

, ok. 99 km,

Skierniewice - Łódź

, ok. 73 km.Jak regenerujemy tylne belki?

- Regeneracja KAŻDEJ belki u nas, to jej kompleksowa odbudowa. Oznacza to, że ZAWSZE wymieniamy wszystkie jej komponenty, WSZYSTKIE łożyska i czopy.

NIE MAMY RENTGENA W OCZACH. PONIEWAŻ ODEBRALIŚMY STOSOWNE WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE TECHNICZNE, ZNANE JEST NAM ZJAWISKO ZMĘCZENIA MATERIAŁU.
Z TEGO POWODU, UWAŻAMY, ŻE JEDYNĄ SKUTECZNĄ I BEZPIECZNĄ  METODĄ REGENERACJI PODZESPOLU, KTÓREGO CZĘŚCI SKŁADOWE PODLEGAŁY NAPRĘŻENIOM MILIONY RAZY W TRAKCIE DOTYCHCZASOWEJ EKSPLOATACJI, JEST KOMPLEKSOWA WYMIANA WSZYTSKICH CZOPÓW I ŁOŻYSK.

Bezpieczeństwo naszych Klientów oraz szacunek dla wiedzy technicznej to dwa istotne powody takiego podejścia do regeneracji:
- nie oceniamy stanu części na oko,
- wymieniamy WSZYSTKIE komponenty belki,
- żadne Chiny, tylko markowe części pochodzące od tych samych dostawców, u których zaopatrują się producenci belek!!!!!REGENERACJA TYLNEJ BELKI ŁÓDŹ

? - Zapraszamy mieszkańców tego miasta i sąsiednich miejscowości na terenie woj.

łódzkiego

:

Łódź Aleksandrów Łódzki Konstantynów Łódzki Poddębice Uniejów Łęczyca Ozorków Zgierz Pabianice Krośniewice Kutno Głowno Pabianice Sieradz Zduńska Wola Warta Błaszki Wieruszów Wieluń Złoczew Pajęczno Łask Piotrków Trybunalski Bełchatów Radomsko Sulejów Tomaszów Mazowiecki Opoczno Skierniewice Rawa Mazowiecka ŁowiczFakty i mity:

Czy prawdą jest, że wysyłanie klientowi przygotowanej uprzednio  tylnej belki charakteryzuje nieuczciwych wykonawców tej usługi?

To nieprawda. Uczciwość lub nieuczciwość nie ma nic wspólnego z przyjętą technologią regeneracji tylnej belki.


Czy częściowa regeneracja polegająca na wymianie tylko tych elementów belki, które "na oko" są uszkodzone i pozostawienie tych, które "na oko" są dobre jest godna polecenia?

Nie polecamy takiej metody regeneracji oferowanej przez dyletantów, szamanów i naciągaczy, gdyż jest ona niebezpieczna i per saldo kosztowna. Ignorowanie zjawiska zmęczenia materiału i ocena elementów belki "na oko" to wsadzanie klienta na potencjalną minę, bo może to spowodować nagłą i niespodziewaną awarię zawieszenia i wypadkiem, narażając na szwank Państwa zdrowie i życie. Jeżeli nawet do tego nie dojdzie, to najprawdopodobniej wkrótce będą wymagały wymiany pozostałe elementy belki, które domorosły naprawiacz ocenił "na oko" jako sprawne.

Ponieważ cennik takich naprawiaczy skonstruowany jest w taki sposób, że zawsze pobierana jest opłata stała za robociznę w wysokości około 300 zł, przy kolejnej "regeneracji" poniesiecie Państwo tę opłatę po raz drugi. Jeden z nich będzie nawet nalegał, żebyście ponownie przyjechali do niego kilkaset kilometrów tracąc w ten sposób czas i pieniądze na dojazd.

W ten sposób wyjdziecie Państwo na kontakcie z takim naprawiaczem jak Zabłocki na mydle.Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.


Wiedza i doœwiadczenie
Tylne belki regenerujemy już od ponad 10 lat. W związku z tym mamy ogromne doświadczenie w tej właśnie tematyce.

Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy marek francuskich.

Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy profesjonalne narzędzia. Niczego nie robimy młotkiem ani palnikiem.

Zadowolenie z us3ug
Nasze statystyki jasno mówią, że odsetek Klientów zadowolonych z naszych usług systematycznie wzrasta.

24 lub 36 m-cy gwarancji
Gwarancja na belki po naszej regeneracji, to aż 2 lub 3 lata bez limitu przejechanych kilometrów.

Pe3na obs3uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojej tylnej belki do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w naszym kraju.

Cennik regeneracji tylnych belek

Berlingo/Partner przeszklony ładowność 650 kg -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Berlingo/Partner przeszklony ładowność 800 kg -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Xsara Picasso -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Peugeot 206 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Citroen Xsara Peugeot 306 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Citroen Saxo, AX Peugeot 106 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Peugeot 405 kombi/sedan -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Renault Kangoo - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Renault Laguna I HB/ kombi -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Renault Scenic -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Renault Megane I kombi -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Renault Megane I HB/sedan -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN.Organizacja przebiegu usługi

Proponujemy Państwu do wyboru następujące rozwiązania:

- Wizyta w umówionym terminie w naszej siedzibie w Borowej k. Łodzi. W przeciągu około 3 godzin zdemontujemy belkę, zregenerujemy ją i zamontujemy.

- Wizyta we wskazanym przez nas warsztacie znajdującym się w pobliżu miejsca zamieszkania Państwa - sposób pierwszy. Warsztat zdemontuje belkę, odbierzemy ją kurierem i w taki sam sposób odeślemy po regeneracji. Czas operacji to 3 - 4 dni.

- Wizyta we wskazanym przez nas warsztacie znajdującym się w pobliżu miejsca zamieszkania Państwa - sposób drugi (dotyczy tylko marek Citroen i Peugeot).

W chwili, gdy przyjedziecie Państwo do wskazanego przez nas warsztatu, belka przygotowana przez nas dla Państwa będzie już czekała. Czas operacji to 3 - 4 godziny. W przypadku realizacji usługi w oparciu o wskazany przez nas warsztat, w tym warsztacie regulujecie Państwo opłatę za naszą usługę regeneracji tylnej belki.

Możemy też umówić się na inny sposób wykonania usługi, np. wysłanie przygotowanej dla Państwa belki w dowolne miejsce lub odbiór belki do regeneracji z innego miejsca, niż wskazany przez nas warsztat.Co Państwo otrzymujecie w zamian?

- Porządnie zregenerowaną belkę o wszystkich cechach nowej belki.

- Bezwarunkową gwarancję na okres 24 lub 36 miesięcy dla samochodów osobowych. Z naszego dotychczasowego doświadczenia wynika, że nie będziecie Państwo musieli korzystać z uprawnień z niej wynikających. Dlaczego? Zajmujemy się regeneracją tylnych belek od ponad 10 lat, konsekwentnie przestrzegając przedstawionego wyżej naszego podejścia do regeneracji. W efekcie na palcach jednej ręki możemy policzyć reklamacje, które nasi klienci zgłosili nam w przeciągu tylu lat naszej działalności.

W Em-Ka Auto zajmujemy się regeneracją tylnych belek do samochodów marki:
- Renault,
- Peugeot,
- Citroen.

Nasza siedziba znajduje się w Polsce centralnej, w miejscowości Borowa na obrzeżach aglomeracji łódzkiej. Obecna infrastruktura drogowa oraz centralne położenie na mapie Polski zapewniają dogodny dojazd do nas Klientom z całej Polski, w tym także z samej Łodzi i innych miast zlokalizowanych na terenie województwa łódzkiego.

Współpracujemy z szeregiem warsztatów partnerskich na terenie całej Polski - jest ich ponad dwieście,  dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować Państwu kompleksowo operację  regeneracji w Państwa miejscowości lub w jej pobliżu wraz z montażem i demontażem.

Alternatywnie możemy też Państwa zaprosić do naszej siedziby na wykonanie usługi demontażu - regeneracji - montażu.

Wybór należy do Państwa.


Em-Ka Sprzedaż
Borowa k. Łodzi


Tel.
601 701 802


AQUARESS 2013