Regeneracja turbin Legnica

Regeneracja turbin LegnicaRealizacja jednej z naszych usług, którą jest

regeneracja turbosprężarek

samochodowych wiąże się z wykonaniem kilku etapów i procesów technologicznych. Pierwszym z nich jest diagnostyka każdej trafiającej do nas turbiny. Szczegółowej inspekcji poddawana jest obudowa turbiny, szczególnie pod kątem różnego rodzaju pęknięć i odkształceń mechanicznych, a w dalszej kolejności turbosprężarka jest rozkręcana i analizie podlegają poszczególne jej elementy. Diagnostyka ta jest szczególnie ważna, ponieważ każdemu z naszych Klientów w ramach opłaty podstawowej zapewniamy także raport wskazujący na przyczyny, dla których turbina musiała trafić do serwisu. Usunięcie tych przyczyn spowoduje, że turbosprężarka nie będzie już nigdy musiała trafić do naprawy i regeneracji. Po wykonanej inspekcji i diagnostyce wymianie podlegają wszystkie niezbędne elementy pracujące w turbinie w sposób mechaniczny. Jest ona także czyszczona, piaskowana i dzięki temu nie tylko będzie później pracowała, jak część fabrycznie nowa, ale również będzie wyglądała jak element dopiero, co opuszczających fabrykę. Kolejnym etapem regeneracji turbosprężarki jest prawidłowy jej montaż i wyważanie wirnika turbosprężarki.

Podczas pracy rozpędza się ona nawet do 200 000 obrotów na minutę i prawidłowe rozłożenie masy w tym przypadku jest to szalenie ważne. Z tego właśnie powodu regeneracja turbosprężarki bez wykonania wyważenia i szczegółowych testów nie ma żadnego sensu. Po złożeniu i wyważeniu całości każda turbosprężarka otrzymuje gwarancję w formie pisemnej i dopiero wtedy może zostać odesłana do odbiorcy. W każdym jednak przypadku trzeba pamiętać, że

regeneracja turbosprężarek

samochodowych pozwoli na to, aby elementy te powróciły do swojego pierwotnego stanu technicznego i miały pełne walory użytkowe, dokładnie takie same, jakie mają turbiny fabrycznie nowe.
Przykłady zużytych elementów turbosprężarek, które wymagają regeneracji lub całkowitej wymiany
regeneracja turbosprężarek turbin Legnica
turbosprężarka do zregenerowania w Legnicy
regeneracja turbosprężarek pod Legnicą
regeneracja turbosprężarek w okolicach Legnicy
regeneracja turbosprężarek Legnica
regeneracja turbosprężarek Legnica demontaż i montaż
regeneracja turbosprężarek Legnica z pełną gwarancją na te usługi
łopatki wirnika turbosprężarki do regeneracji w Legnicy
Zapraszamy do szerokiego zakresu współpracy warsztaty samochodowe z terenu województwa dolnośląskiego, a w szczególności z miast:

Bolesławiec, Bierutów, Strzelin, Lubań, Chojnów, Wałbrzych, Bolków, Lubin, Złotoryja, Głogów, Trzebnica, Oława, Polkowice, Ścinawa, Milicz, Wrocław, Zgorzelec, Legnica, Żmigród, Oleśnica, Twardogóra, Dzierżoniów, Strzegom, Syców, Międzybórz, Kłodzko, Kamienna-Góra, Prusice, Jelenia-Góra.

Prace w naszym zakładzie centralnym - regeneracja turbosprężarek przywraca im pełne walory użytkowe
turbiny Legnica
turbiny regeneracja w Legnicy
turbiny regeneracja pod Legnicą
Legnica regeneracja turbiny
turbiny Legnica
turbiny Legnica montaż podczas regenerowania
turbiny Legnica wyważanie wirnika podczas regeneracji
regeneracja turbiny Legnica montaż przed wysłaniem odbiorcy