Regeneracja turbin Kraśnik

Regeneracja turbin KraśnikPo wykonaniu przez nasz zakład centralny usługi, jaką jest

regeneracja turbosprężarki

samochodowej i przed jej zamontowaniem w samochodzie należy zwrócić uwagę na kilka szalenie istotnych elementów. Otóż w pierwszej kolejności powinniśmy przyjrzeć się, jakie przyczyny skutkowały tym, że turbina musiała trafić do serwisu. Wynikają one z naszego raportu diagnostycznego oferowanego przez nas każdemu odbiorcy w ramach ceny za usługę podstawową. Gdy nie usuniemy usterek powodujących awarię turbosprężarki, to nawet zamontowany w miejsce starej, fabrycznie nowy podzespół również ulegnie uszkodzeniu. W momencie montażu zregenerowanej turbosprężarki i już po usunięciu przyczyny awarii powinniśmy zwrócić uwagę na kilka elementów. Przede wszystkim wszystkie przewody ssące oraz dolotowe powinny być zamontowane w sposób precyzyjny i dokładny bez jakichkolwiek nieszczelności, zagięć przewodów, czy też bez stosowania jakichkolwiek silikonów lub past uszczelniających. Warto jest także wyczyścić dokładnie chłodnicę powietrza z jakichkolwiek śladów oleju. Bardzo często za usterką turbosprężarki stoi zanieczyszczony filtr oleju. Filtr taki może mieć układ obejściowy w postaci specjalnego zaworu, co ma uchronić silnik przed brakiem smarowania w przypadku całkowitego zatkania się takiego filtra. Oczywiście brudny olej silnikowy trafiając do turbosprężarki jest bardzo częstą przyczyną uszkodzenia tego podzespołu. Tak więc olej silnikowy wraz z filtrem oraz filtr powietrza należy po otrzymaniu zregenerowanej turbosprężarki bezwzględnie wymienić. Kolejną czynnością, którą powinniśmy przeprowadzić jest kontrola prawidłowości działania pompy oleju. Zbyt niskie ciśnienie podawane przez ten element nie zapewnia właściwych parametrów smarowania i oczywiście uszkadza turbiny.

Zwróćmy także uwagę na kolektor wydechowy i na to, czy nie jest pęknięty lub czy nie istnieje ryzyko urwania się jakiegokolwiek, najdrobniejszego nawet fragmentu, który wpadając do komory turbosprężarki uszkodziłby łopatki wirnika. Przed zamontowaniem turbosprężarki należy koniecznie zaopatrzyć się w nowy zestaw uszczelek i nigdy nie stosować uszczelek starych, ani też nie używać past uszczelniających, ani silikonów. Przewód zasilający turbosprężarkę olejem należy zawsze wypełnić czystym olejem silnikowym i ręcznie obracać wirnikiem turbosprężarki, aby olej dokładnie rozprowadzić we wnętrzu turbiny. Po pierwszym uruchomieniu samochodu ze zregenerowaną turbosprężarką pamiętajmy o tym, aby silnik pracował na wolnych obrotach przez kilkanaście sekund, aby oleju olej dotarł do wszystkich zakamarków silnika i turbosprężarki. Oczywiście

regeneracja turbosprężarek

samochodowych oferowane przez nas zakład pozwoli na to, aby podzespoły te powróciły do swoich pełnych walorów użytkowych i całkowitej sprawności technicznej.
Przykłady zużytych elementów turbosprężarek, które wymagają regeneracji lub całkowitej wymiany
regeneracja turbosprężarek turbin Kraśnik
turbosprężarka do zregenerowania w Kraśniku
regeneracja turbosprężarek pod Kraśnikiem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Kraśnika
regeneracja turbosprężarek Kraśnik
regeneracja turbosprężarek Kraśnik demontaż i montaż
regeneracja turbosprężarek Kraśnik z pełną gwarancją na te usługi
łopatki wirnika turbosprężarki do regeneracji w Kraśniku
Zapraszamy do szerokiego zakresu współpracy warsztaty samochodowe z terenu województwa

lubelskiego

, a w szczególności z miast:

Terespol, Międzyrzec-Podlaski, Łęczna, Tomaszów-Lubelski, Radzyń-Podlaski, Biłgoraj, Janów-Lubelski, Lublin, Włodawa, Ryki, Lubartów, Biała-Podlaska, Kurów, Świdnik, Kraśnik, Krasnystaw, Dęblin, Szczebrzeszyn, Chełm, Nałęczów, Kazimierz-Dolny, Bełżyce, Hrubieszów, Piaski, Puławy, Łuków, Zamość.

Prace w naszym zakładzie centralnym - regeneracja turbosprężarek przywraca im pełne walory użytkowe
turbiny Kraśnik
turbiny regeneracja w Kraśniku
turbosprężarki regeneracja pod Kraśnikiem
Kraśnik regeneracja turbosprężarki
turbosprężarka Kraśnik
turbosprężarka Kraśnik montaż podczas regenerowania
turbosprężarka Kraśnik wyważanie wirnika podczas regeneracji
regeneracja turbosprężarek Kraśnik montaż przed wysłaniem odbiorcy