KATOWICE REGENERACJA TYLNEJ BELKI

tel. 603 501 605
Ponieważ jazda samochodem z uszkodzoną belką jest bardzo niebezpieczna, nie będziemy sugerowali Ci długiej wycieczki (jak inni) do naszego zakładu. Zorganizujemy Ci całą operację w naszym warsztacie obok miejsca Twojego zamieszkania.

Przy naszej pomocy poświęcisz na to 3 - 4 godziny.
Jeżeli ktoś pisze na swej stronie, że w trakcie regeneracji wymieni tylko te elementy belki, które mają WIDOCZNE skutki zużycia, możliwe do oceny NA OKO, to najprawdopodobniej nie zna się na regeneracji lub chce Cię oszukać.
Ponieważ odebraliśmy stosowne wyższe wykształcenie techniczne, znane jest nam zjawisko zmęczenia materiału i doskonale wiemy, że jedyną skuteczną i bezpieczną metodą regeneracji podzespołu, którego części składowe podlegały naprężeniom miliony razy w trakcie dotychczasowej eksploatacji, jest kompleksowa wymiana wszystkich czopów i łożysk.
Czy częściowa regeneracja polegająca na wymianie tylko tych elementów belki, które "na oko" są uszkodzone i pozostawienie tych, które "na oko" są dobre jest godna polecenia? Nie polecamy takiej metody regeneracji oferowanej przez dyletantów i naciągaczy, gdyż jest ona niebezpieczna i per saldo kosztowna dla posiadacza auta. Ignorowanie zjawiska zmęczenia materiału i ocena elementów belki "na oko" to wsadzanie klienta na potencjalną minę i brak podstawowej wiedzy technicznej.
Klienci, których zainteresował temat, jakim jest

regeneracja tylnej belki

często zadają nam różnorodne pytania dotyczące przebiegu tej operacji, kwestii związanych z gwarancją, jakości stosowanych przez nas części, żywotności belki itp. Aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji o tym, jak rozwiązać kłopot z belką, na niektóre z tych pytań postaramy się w dalszej części udzielić odpowiedzi.

1. Czy wystawiacie gwarancję?
- Tak, oczywiście. Wystawiamy pisemną gwarancję na świadczone przez nas usługi.

2. Jaka jest żywotność

tylnej belki po regeneracji

?
- Przy prawidłowo wykonanej regeneracji i montażu, zakładając dotychczasowy styl jazdy można przyjąć, że samochód pokona dystans zbliżony do tego, jaki uzyskaliśmy na belce nowej.

3. Jakich części używacie do

regeneracji tylnej belki

?
- Dbając o jakość naszej pracy i wieloletnie doświadczenie, stosujemy tylko i wyłącznie części wysokiej jakość (łożyska, uszczelniacze, drążki itp.).


Z tych właśnie wyżej wymienionych powodów warto zaufać profesjonalistom - skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły

regeneracji tylnej belki

w Twoim aucie.
  • czop tylnej belki
4. Czy lepiej jest kupić belkę używaną, czy dokonać regeneracji?
- W tej kwestii polecamy zdecydowanie regenerację. Kupując belkę używaną nie wiemy o niej praktycznie niczego. Mogła pochodzić z auta powypadkowego i jest skrzywiona, może być wewnątrz skorodowana, na skutek przechowywania w wilgoci, podczas demontażu mogła być zdejmowana młotkiem i palnikiem i nie ma odpowiedniej wytrzymałości itp. Często okazuje się, że kupując belkę używaną wydajemy pieniądze na część będącą w znacznie gorszym stanie, niż nasza dotychczasowa.

5. Jak użytkować

tylną belkę

, aby starczyła na jak najdłużej?
- O ile o inne podzespoły samochodu (silnik, oświetlenie i inne) można dbać na różne sposoby, tak trudno jest wskazać w przypadku belki wiele sposobów zapobiegania jej zużyciu. Niemniej jednak oczywiste są dwie rzeczy: po pierwsze nie powinniśmy przeciążać auta ponad wartość maksymalną zalecaną przez producenta, a po drugie, co chyba jest naturalne, jeżdżąc starajmy się omijać dziury i szczególnie unikajmy ich przy większej prędkości. Jeśli zdarzy nam się konieczność pokonania nierównego fragmentu jezdni, róbmy to z niewielką prędkością.
regeneracja tylnej belki Katowice
Dość często dzwonią do naszego zakładu

regeneracji tylnej belki

właściciele samochodów lub serwisy naprawcze, posiadający wymontowaną już z pojazdu tylną belkę. Ponieważ każdemu zależy na czasie, dopuszczamy opcję przyspieszenia procesu regeneracji i samodzielnego dostarczenia tylnej belki do punktu przyjmowania przesyłek w firmie kurierskiej, z którą współpracujemy. W

Katowicach

jej siedziba mieści się przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Jeśli interesuje Cię takie rozwiązanie i chcesz przesłać nam do regeneracji tylną belkę z Twojego samochodu lub samochodu Twojego klienta, jeśli jesteś właścicielem warsztatu samochodowego. Jeżeli jesteś mieszkańcem

Katowic

z pewnością znasz doskonale tę lokalizacje, jeśli natomiast jesteś z innej miejscowości na terenie województwa śląskiego, dla Twojej wygody podajemy poniżej przybliżone odległości z niektórych miejscowości do punktu przyjmowania przesyłek przy ulicy Kościuszki w Katowicach.


Tychy - Katowice

, ok. 21 km,

Zabrze - Katowice

, ok. 24 km,

Bytom - Katowice

, ok. 17 km,

Bielsko Biała - Katowice

, ok. 59 km,

Gliwice - Katowice

, ok. 28 km,

Częstochowa - Katowice

, ok. 71 km,

Zawiercie - Katowice

, ok. 52 km,

Tarnowskie Góry - Katowice

, ok. 30 km.
regeneracja tylnej belki śląskie
Jak regenerujemy tylne belki?

- Regeneracja KAŻDEJ belki u nas, to jej kompleksowa odbudowa. Oznacza to, że ZAWSZE wymieniamy wszystkie jej komponenty, WSZYSTKIE łożyska i czopy.

NIE MAMY RENTGENA W OCZACH. PONIEWAŻ ODEBRALIŚMY STOSOWNE WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE TECHNICZNE, ZNANE JEST NAM ZJAWISKO ZMĘCZENIA MATERIAŁU.
Z TEGO POWODU, UWAŻAMY, ŻE JEDYNĄ SKUTECZNĄ I BEZPIECZNĄ  METODĄ REGENERACJI PODZESPOLU, KTÓREGO CZĘŚCI SKŁADOWE PODLEGAŁY NAPRĘŻENIOM MILIONY RAZY W TRAKCIE DOTYCHCZASOWEJ EKSPLOATACJI, JEST KOMPLEKSOWA WYMIANA WSZYTSKICH CZOPÓW I ŁOŻYSK.

Bezpieczeństwo naszych Klientów oraz szacunek dla wiedzy technicznej to dwa istotne powody takiego podejścia do regeneracji:
- nie oceniamy stanu części na oko,
- wymieniamy WSZYSTKIE komponenty belki,
- żadne Chiny, tylko markowe części pochodzące od tych samych dostawców, u których zaopatrują się producenci belek!!!!!

REGENERACJA TYLNEJ BELKI KATOWICE

? - Zapraszamy mieszkańców tego miasta i sąsiednich miejscowości na terenie woj. śląskiego

Katowice Tychy Zabrze Bytom Bielsko-Biała Gliwice Częstochowa Zawiercie Tarnowskie Góry Knurów Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Jaworzno Będzin Chorzów Bieruń Mikołów Toszek Miasteczko Śląskie Rybnik Racibórz Wodzisław Śląski Jastrzębie Zdrój Żory Kuźnia Raciborska Krzepice Kłobuck Kłomnice Szczekociny Myszków Koziegłowy Lubliniec Żywiec Cieszyn Skoczów Pszczyna Czechowice-Dziedzice

Fakty i mity:

Czy prawdą jest, że wysyłanie klientowi przygotowanej uprzednio  tylnej belki charakteryzuje nieuczciwych wykonawców tej usługi?

To nieprawda. Uczciwość lub nieuczciwość nie ma nic wspólnego z przyjętą technologią regeneracji tylnej belki.


Czy częściowa regeneracja polegająca na wymianie tylko tych elementów belki, które "na oko" są uszkodzone i pozostawienie tych, które "na oko" są dobre jest godna polecenia?

Nie polecamy takiej metody regeneracji oferowanej przez dyletantów, szamanów i naciągaczy, gdyż jest ona niebezpieczna i per saldo kosztowna. Ignorowanie zjawiska zmęczenia materiału i ocena elementów belki "na oko" to wsadzanie klienta na potencjalną minę, bo może to spowodować nagłą i niespodziewaną awarię zawieszenia i wypadkiem, narażając na szwank Państwa zdrowie i życie. Jeżeli nawet do tego nie dojdzie, to najprawdopodobniej wkrótce będą wymagały wymiany pozostałe elementy belki, które domorosły naprawiacz ocenił "na oko" jako sprawne.

Ponieważ cennik takich naprawiaczy skonstruowany jest w taki sposób, że zawsze pobierana jest opłata stała za robociznę w wysokości około 300 zł, przy kolejnej "regeneracji" poniesiecie Państwo tę opłatę po raz drugi. Jeden z nich będzie nawet nalegał, żebyście ponownie przyjechali do niego kilkaset kilometrów tracąc w ten sposób czas i pieniądze na dojazd.

W ten sposób wyjdziecie Państwo na kontakcie z takim naprawiaczem jak Zabłocki na mydle.
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Wiedza i doœwiadczenie
Tylne belki regenerujemy już od ponad 10 lat. W związku z tym mamy ogromne doświadczenie w tej właśnie tematyce.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy marek francuskich.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy profesjonalne narzędzia. Niczego nie robimy młotkiem ani palnikiem.
Zadowolenie z us3ug
Nasze statystyki jasno mówią, że odsetek Klientów zadowolonych z naszych usług systematycznie wzrasta.
24 lub 36 m-cy gwarancji
Gwarancja na belki po naszej regeneracji, to aż 2 lub 3 lata bez limitu przejechanych kilometrów.
Pe3na obs3uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojej tylnej belki do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w naszym kraju.

Cennik regeneracji tylnych belek

Berlingo/Partner przeszklony ładowność 650 kg -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Berlingo/Partner przeszklony ładowność 800 kg -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Xsara Picasso -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Peugeot 206 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Citroen Xsara Peugeot 306 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Citroen Saxo, AX Peugeot 106 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Peugeot 405 kombi/sedan -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Renault Kangoo - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Renault Laguna I HB/ kombi -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Renault Scenic -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Renault Megane I kombi -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Renault Megane I HB/sedan -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN.

Organizacja przebiegu usługi

Proponujemy Państwu do wyboru następujące rozwiązania:

- Wizyta w umówionym terminie w naszej siedzibie w Borowej k. Łodzi. W przeciągu około 3 godzin zdemontujemy belkę, zregenerujemy ją i zamontujemy.

- Wizyta we wskazanym przez nas warsztacie znajdującym się w pobliżu miejsca zamieszkania Państwa - sposób pierwszy. Warsztat zdemontuje belkę, odbierzemy ją kurierem i w taki sam sposób odeślemy po regeneracji. Czas operacji to 3 - 4 dni.

- Wizyta we wskazanym przez nas warsztacie znajdującym się w pobliżu miejsca zamieszkania Państwa - sposób drugi (dotyczy tylko marek Citroen i Peugeot).

W chwili, gdy przyjedziecie Państwo do wskazanego przez nas warsztatu, belka przygotowana przez nas dla Państwa będzie już czekała. Czas operacji to 3 - 4 godziny. W przypadku realizacji usługi w oparciu o wskazany przez nas warsztat, w tym warsztacie regulujecie Państwo opłatę za naszą usługę regeneracji tylnej belki.

Możemy też umówić się na inny sposób wykonania usługi, np. wysłanie przygotowanej dla Państwa belki w dowolne miejsce lub odbiór belki do regeneracji z innego miejsca, niż wskazany przez nas warsztat.
Co Państwo otrzymujecie w zamian?

- Porządnie zregenerowaną belkę o wszystkich cechach nowej belki.

- Bezwarunkową gwarancję na okres 24 lub 36 miesięcy dla samochodów osobowych. Z naszego dotychczasowego doświadczenia wynika, że nie będziecie Państwo musieli korzystać z uprawnień z niej wynikających. Dlaczego? Zajmujemy się regeneracją tylnych belek od ponad 10 lat, konsekwentnie przestrzegając przedstawionego wyżej naszego podejścia do regeneracji. W efekcie na palcach jednej ręki możemy policzyć reklamacje, które nasi klienci zgłosili nam w przeciągu tylu lat naszej działalności.
W Em-Ka Auto zajmujemy się regeneracją tylnych belek do samochodów marki:
- Renault,
- Peugeot,
- Citroen.

Nasza siedziba znajduje się w Polsce centralnej, w miejscowości Borowa na obrzeżach aglomeracji łódzkiej. Obecna infrastruktura drogowa oraz centralne położenie na mapie Polski zapewniają dogodny dojazd do nas Klientom z całej Polski, w tym także z Katowic i innych miast zlokalizowanych na terenie aglomeracji śląskiej. Z tego właśnie obszaru najprościej będzie dojechać do nas drogą krajową nr 1 i w dalszej kolejności wybrać któryś z wariantów dojazdu, zależnie od Państwa preferencji. Oczywiście prosimy pamiętać o innych możliwościach rozwiązania problemu, oprócz wspomnianego przyjazdu do nas.

Współpracujemy z szeregiem warsztatów partnerskich na terenie całej Polski - jest ich ponad dwieście,  dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować Państwu kompleksowo operację  regeneracji w Państwa miejscowości lub w jej pobliżu wraz z montażem i demontażem.

Alternatywnie możemy też Państwa zaprosić do naszej siedziby na wykonanie usługi demontażu - regeneracji - montażu.

Wybór należy do Państwa.


Em-Ka Sprzedaż
Borowa k. Łodzi


Tel.
601 701 802

AQUARESS 2013