Regeneracja turbin Kalisz

Regeneracja turbin KaliszPo otrzymaniu naprawionej turbiny warto jest zwrócić szczególną uwagę na poprawność jej zamontowania i wykonanie kilku podstawowych czynności.

Regeneracja turbosprężarki

samochodowej kończy się tym, że odzyskuje ona swoje pełne walory użytkowe. Aby jednak turbina mogła pracować bezawaryjnie w samochodzie konieczne jest w pierwszej kolejności wyeliminowanie wszystkich przyczyn, które spowodowały konieczność naprawy tego podzespołu. Gdy tego nie uczynimy, to istnieje ryzyko, że turbina ulegnie ponownemu uszkodzeniu. Każdy nasz odbiorca w ramach usługi podstawowej otrzymuje raport diagnostyczny, który wskazuje, co doprowadziło do wyeksploatowania tego podzespołu. Warunkiem gwarancji jest usunięcie wszystkich niedomagań po stronie silnika i jego osprzętu. Prawidłowy montaż turbosprężarki wiąże się z zastosowaniem nowych uszczelek, kontrolą szczelności wszystkich przewodów i wprowadzeniem do kanału zasilającego turbosprężarkę niewielkiej ilości czystego oleju.

Obracając ręką wałek z łopatkami w turbosprężarce umożliwiamy rozprowadzenie oleju we wnętrzu turbiny. Po pierwszym zamontowaniu tego podzespołu silnik powinien pracować na wolnych obrotach przez kilka minut. Umożliwi to dotarcie oleju silnikowego do wszystkich zakamarków turbosprężarki, dzięki czemu jej późniejsze smarowanie będzie odbywało się w sposób prawidłowy. Ważne jest to, aby nie stosować żadnych past uszczelniających, ani jakichkolwiek silikonów, które po stwardnieniu mogłoby kruszyć się i wpadać do komory turbosprężarki narażając łopatki wirnika na uszkodzenie. Gdy założymy zregenerowaną turbosprężarkę powinniśmy także pamiętać o przestrzeganiu zasad jazdy, co korzystnie wpłynie na żywotność tego podzespołu.

Regeneracja turbosprężarek

oferowana w naszym zakładzie centralnym cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród odbiorców indywidualnych oraz współpracujących z nami warsztatów samochodowych.
Przykłady zużytych elementów turbosprężarek, które wymagają regeneracji lub całkowitej wymiany
regeneracja turbosprężarek turbin Kalisz
turbosprężarka do zregenerowania w Kaliszu
regeneracja turbosprężarek pod Kaliszem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Kalisza
regeneracja turbosprężarek Kalisz
regeneracja turbosprężarek Kalisz demontaż i montaż
regeneracja turbosprężarek Kalisz z pełną gwarancją na te usługi
łopatki wirnika turbosprężarki do regeneracji w Kaliszu
Zapraszamy do szerokiego zakresu współpracy warsztaty samochodowe z terenu województwa

wielkopolskiego

, a w szczególności z miast:

Trzemeszno, Grodzisk-Wielkopolski, Turek, Słupca, Ostrów-Wielkopolski, Środa-Wielkopolska, Odolanów, Gostyń, Jarocin, Sompolno, Gniezno, Krotoszyn, Złotów, Konin, Oborniki, Poznań, Koło, Rawicz, Chodzież, Piła, Kalisz, Czarnków, Rychwał, Pniewy, Jastrowie, Śrem, Leszno, Wolsztyn, Szamotuły, Września, Tuliszków

Prace w naszym zakładzie centralnym - regeneracja turbosprężarek przywraca im pełną sprawność techniczną
turbiny Kalisz
turbosprężarka regeneracja w Kaliszu
turbiny regeneracja pod Kaliszem
Kalisz regeneracja turbiny
turbosprężarka Kalisz
turbosprężarka Kalisz montaż podczas regenerowania
turbiny Kalisz wyważanie wirnika podczas regeneracji
regeneracja turbosprężarek Kalisz montaż przed wysłaniem odbiorcy

Regeneracja turbin Pniewy

Regeneracja turbin Koło

Regeneracja turbin Turek

Regeneracja turbin Września

Regeneracja turbin Rawicz