JELENIA GÓRA REGENERACJA TYLNEJ BELKI

Tel.  603 501 605
Informacje i zamawianie usług
Ponieważ jazda samochodem z uszkodzoną belką jest bardzo niebezpieczna, nie będziemy sugerowali Ci długiej wycieczki (jak inni) do naszego zakładu. Zorganizujemy Ci całą operację w naszym warsztacie obok miejsca Twojego zamieszkania.

Przy naszej pomocy poświęcisz na to 3 - 4 godziny.
Jeżeli ktoś pisze na swej stronie, że w trakcie regeneracji wymieni tylko te elementy belki, które mają WIDOCZNE skutki zużycia, możliwe do oceny NA OKO, to najprawdopodobniej nie zna się na regeneracji lub chce Cię oszukać.
Ponieważ odebraliśmy stosowne wyższe wykształcenie techniczne, znane jest nam zjawisko zmęczenia materiału i doskonale wiemy, że jedyną skuteczną i bezpieczną metodą regeneracji podzespołu, którego części składowe podlegały naprężeniom miliony razy w trakcie dotychczasowej eksploatacji, jest kompleksowa wymiana wszystkich czopów i łożysk.
Czy częściowa regeneracja polegająca na wymianie tylko tych elementów belki, które "na oko" są uszkodzone i pozostawienie tych, które "na oko" są dobre jest godna polecenia? Nie polecamy takiej metody regeneracji oferowanej przez dyletantów i naciągaczy, gdyż jest ona niebezpieczna i per saldo kosztowna dla posiadacza auta. Ignorowanie zjawiska zmęczenia materiału i ocena elementów belki "na oko" to wsadzanie klienta na potencjalną minę i brak podstawowej wiedzy technicznej.
W każdym samochodzie, bez względu na jego markę i model, zawieszenie jest newralgicznym punktem i stanowi kluczowy element bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Regeneracja tylnej belki

oferowana przez nasz zakład pozwoli odzyskać temu elementowi pełne walory techniczne i całkowitą sprawność, dokładnie taką samą, jako tylna belka miała, gdy samochód opuszczał fabrykę. Różnego rodzaju niepokojące objawy w postaci nienaturalnego pochylenia samochodu, na którąś ze stron, nierównomierne pochylenie kół, problem podczas pokonywania zakrętów w kontekście niestabilności pojazdu i wszelkiego rodzaju odgłosy w postaci stukanie lub pisków pochodzące z okolicy osi tylnych kół powinny skłonić każdego kierowcę do odwiedzenia warsztatu samochodowego i zdiagnozowania tych objawów. Jeżeli zależy nam na bezpieczeństwie, to z całą pewnością objawów w tych nie powinniśmy lekceważyć, lecz potraktować je bardzo poważnie. W skrajnym przypadku grozi nam unieruchomienie samochodu, niemniej jednak bez względu na kondycję tylnego zawieszenia z całą pewnością pokonywanie kolejnych kilometrów stanu tylnej belki nie poprawi, lecz wręcz przeciwnie. Poszczególne elementy tworzące zawieszenie i tylną belkę podczas procesów regeneracyjnych są wymieniane na części oryginalne i fabrycznie nowe.
  • śruby mocujące tylną belkę
Z całą pewnością nie polecamy nikomu kupowania używanej tylnej belki, gdyż na pewno nie rozwiąże to problemu. Kupując belkę z auta używanego nie mamy nigdy pewności, czy samochód, z którego pochodzi podzespół nie brał udziału w wypadku. W takim przypadku geometria tylnej belki może być naruszona, czego bardzo często nie widać na pierwszy rzut oka. Regeneracja tylnej belki jest rozwiązaniem optymalnym z punktu widzenia jakości i uzyskanego efektu pełnej sprawności belki oraz kosztów z tym związanych. Oczywiście zakup nowej tylnej belki byłby rozwiązaniem najlepszym, jednakże w wielu przypadkach cena takiego podzespołu będzie stanowić znaczącą kwotę wartości całego auta i na ogół nie jest to opłacalne. Nasz zakład regeneracji tylnych belek ma ogromne doświadczenie i w związku z tym na każdy zregenerowany u nas podzespół udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania. Wszelkie szczegóły związane z naszymi usługami można uzyskać pod numerem telefonu znajdującym się na stronie u naszych specjalistów.
regeneracja tylnej belki dolnośląskie
Chcąc skorzystać z naszych usług regeneracji tylnej belki możemy wybrać różne warianty realizacji tej usługi. Z uwagi na fakt, że w branży regeneracyjnej działamy już od bardzo długiego okresu czasu, to w całym kraju posiadamy sieć warsztatów partnerskich, w których można zdiagnozować swoje zawieszenie i zrealizować wymianę tylnej belki. Wygląda to w ten sposób, że do wskazanego zakładu w pobliżu miejsca Państwa zamieszkania wysyłamy już zregenerowaną tylną belkę, a Państwo przyjeżdżacie do tego właśnie warsztatu na umówiony termin i godzinę. Dzięki takiemu rozwiązaniu samochód będzie stał jedynie przez kilka godzin, czyli na czas niezbędny do zdemontowania Państwa zużytej i wyeksploatowanej tylnej belki i zamontowania belki zregenerowanej, w pełni sprawnej i na gwarancji. Oczywiście można także u swojego mechanika zdemontować elementy zawieszenia i dostarczyć je do naszego zakładu, jednakże w wielu przypadkach nie będzie to rozwiązanie korzystne z uwagi na czas i odległość od miejsca Państwa zamieszkania do naszego zakładu centralnego.
regeneracja tylnej belki Jelenia Góra
Gdyby jednak ktoś zdecydował się na dostarczenie swojej belki do naszego zakładu można zrobić to w oparciu o wysłanie tego podzespołu kurierem, korzystając z usług współpracującej z nami firmy kurierskiej. Ponieważ mamy ogromne doświadczenie i zaplecze logistyczne jesteśmy w stanie obsłużyć każdego Klienta, bez względu na miejsce jego zamieszkania. Jeżeli zatem regeneracja tylnej belki w swoim samochodzie jest niezbędna, lub masz wątpliwości, co do stanu technicznego tego elementu, proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami pod podanym na stronie telefonem i w razie konieczności zregenerowania tylnej belki ustalić najbardziej optymalny dla Państwa sposób zrealizowania tej czynności.
Jak regenerujemy tylne belki?

- Regeneracja KAŻDEJ belki u nas, to jej kompleksowa odbudowa. Oznacza to, że ZAWSZE wymieniamy wszystkie jej komponenty, WSZYSTKIE łożyska i czopy.

NIE MAMY RENTGENA W OCZACH. PONIEWAŻ ODEBRALIŚMY STOSOWNE WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE TECHNICZNE, ZNANE JEST NAM ZJAWISKO ZMĘCZENIA MATERIAŁU.
Z TEGO POWODU, UWAŻAMY, ŻE JEDYNĄ SKUTECZNĄ I BEZPIECZNĄ  METODĄ REGENERACJI PODZESPOLU, KTÓREGO CZĘŚCI SKŁADOWE PODLEGAŁY NAPRĘŻENIOM MILIONY RAZY W TRAKCIE DOTYCHCZASOWEJ EKSPLOATACJI, JEST KOMPLEKSOWA WYMIANA WSZYTSKICH CZOPÓW I ŁOŻYSK.

Bezpieczeństwo naszych Klientów oraz szacunek dla wiedzy technicznej to dwa istotne powody takiego podejścia do regeneracji:
- nie oceniamy stanu części na oko,
- wymieniamy WSZYSTKIE komponenty belki,
- żadne Chiny, tylko markowe części pochodzące od tych samych dostawców, u których zaopatrują się producenci belek!

Zawieszenie w każdym samochodzie odgrywa kluczową rolę podczas jazdy z punktu widzenia bezpieczeństwa ruchu i jakichkolwiek symptomów wyeksploatowania tylnej belki nie należy lekceważyć, lecz wykonać diagnostykę tego podzespołu.

REGENERACJA TYLNEJ BELKI JELENIA GÓRA

? - Zapraszamy mieszkańców tego miasta i sąsiednich miejscowości na terenie woj.

dolnośląskiego

Wrocław Wałbrzych Jelenia Góra Legnica Lubin Trzebnica Prusice Żmigród Milicz Oleśnica Oława Twardogóra Międzybórz Syców Bierutów Strzelin Dzierżoniów Kłodzko Kamienna Góra Bolków Strzegom Lubań Zgorzelec Polkowice Głogów Ścinawa Złotoryja Chojnów Bolesławiec

Fakty i mity:

Czy prawdą jest, że wysyłanie klientowi przygotowanej uprzednio  tylnej belki charakteryzuje nieuczciwych wykonawców tej usługi?

To nieprawda. Uczciwość lub nieuczciwość nie ma nic wspólnego z przyjętą technologią regeneracji tylnej belki.


Czy częściowa regeneracja polegająca na wymianie tylko tych elementów belki, które "na oko" są uszkodzone i pozostawienie tych, które "na oko" są dobre jest godna polecenia?

Nie polecamy takiej metody regeneracji oferowanej przez dyletantów, szamanów i naciągaczy, gdyż jest ona niebezpieczna i per saldo kosztowna. Ignorowanie zjawiska zmęczenia materiału i ocena elementów belki "na oko" to wsadzanie klienta na potencjalną minę, bo może to spowodować nagłą i niespodziewaną awarię zawieszenia i wypadkiem, narażając na szwank Państwa zdrowie i życie. Jeżeli nawet do tego nie dojdzie, to najprawdopodobniej wkrótce będą wymagały wymiany pozostałe elementy belki, które domorosły naprawiacz ocenił "na oko" jako sprawne.

Ponieważ cennik takich naprawiaczy skonstruowany jest w taki sposób, że zawsze pobierana jest opłata stała za robociznę w wysokości około 300 zł, przy kolejnej "regeneracji" poniesiecie Państwo tę opłatę po raz drugi. Jeden z nich będzie nawet nalegał, żebyście ponownie przyjechali do niego kilkaset kilometrów tracąc w ten sposób czas i pieniądze na dojazd.

W ten sposób wyjdziecie Państwo na kontakcie z takim naprawiaczem jak Zabłocki na mydle.
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.

Wiedza i doœwiadczenie
Tylne belki regenerujemy już od ponad 10 lat. W związku z tym mamy ogromne doświadczenie w tej właśnie tematyce.

Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy marek francuskich.

Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy profesjonalne narzędzia. Niczego nie robimy młotkiem ani palnikiem.

Zadowolenie z us3ug
Nasze statystyki jasno mówią, że odsetek Klientów zadowolonych z naszych usług systematycznie wzrasta.

24 lub 36 m-cy gwarancji
Gwarancja na belki po naszej regeneracji, to aż 2 lub 3 lata bez limitu przejechanych kilometrów.

Pe3na obs3uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojej tylnej belki do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w naszym kraju.

Cennik regeneracji tylnych belek

Berlingo/Partner przeszklony ładowność 650 kg -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Berlingo/Partner przeszklony ładowność 800 kg -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Xsara Picasso -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Peugeot 206 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Citroen Xsara Peugeot 306 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Citroen Saxo, AX Peugeot 106 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Peugeot 405 kombi/sedan -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Renault Kangoo - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Renault Laguna I HB/ kombi -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Renault Scenic -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Renault Megane I kombi -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Renault Megane I HB/sedan -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN.

Organizacja przebiegu usługi

Proponujemy Państwu do wyboru następujące rozwiązania:

- Wizyta w umówionym terminie w naszej siedzibie w Borowej k. Łodzi. W przeciągu około 3 godzin zdemontujemy belkę, zregenerujemy ją i zamontujemy.

- Wizyta we wskazanym przez nas warsztacie znajdującym się w pobliżu miejsca zamieszkania Państwa - sposób pierwszy. Warsztat zdemontuje belkę, odbierzemy ją kurierem i w taki sam sposób odeślemy po regeneracji. Czas operacji to 3 - 4 dni.

- Wizyta we wskazanym przez nas warsztacie znajdującym się w pobliżu miejsca zamieszkania Państwa - sposób drugi (dotyczy tylko marek Citroen i Peugeot).

W chwili, gdy przyjedziecie Państwo do wskazanego przez nas warsztatu, belka przygotowana przez nas dla Państwa będzie już czekała. Czas operacji to 3 - 4 godziny. W przypadku realizacji usługi w oparciu o wskazany przez nas warsztat, w tym warsztacie regulujecie Państwo opłatę za naszą usługę regeneracji tylnej belki.

Możemy też umówić się na inny sposób wykonania usługi, np. wysłanie przygotowanej dla Państwa belki w dowolne miejsce lub odbiór belki do regeneracji z innego miejsca, niż wskazany przez nas warsztat.
Co Państwo otrzymujecie w zamian?

- Porządnie zregenerowaną belkę o wszystkich cechach nowej belki.

- Bezwarunkową gwarancję na okres 24 lub 36 miesięcy dla samochodów osobowych. Z naszego dotychczasowego doświadczenia wynika, że nie będziecie Państwo musieli korzystać z uprawnień z niej wynikających. Dlaczego? Zajmujemy się regeneracją tylnych belek od ponad 10 lat, konsekwentnie przestrzegając przedstawionego wyżej naszego podejścia do regeneracji. W efekcie na palcach jednej ręki możemy policzyć reklamacje, które nasi klienci zgłosili nam w przeciągu tylu lat naszej działalności.
W Em-Ka Auto od wielu już lat zajmujemy się regeneracją tylnych belek do samochodów marki: Renault, Peugeot i Citroen.

Nasza siedziba znajduje się w Polsce centralnej, w miejscowości Borowa na obrzeżach aglomeracji łódzkiej. Obecna infrastruktura drogowa oraz centralne położenie na mapie Polski zapewniają dogodny dojazd do nas Klientom z całej Polski, w tym także z Wrocławia i innych miast zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego. Znacznym ułatwieniem w tym zakresie jest powstała droga ekspresowa łącząca aglomaracje wrocławską i łódzką.

Współpracujemy z szeregiem warsztatów partnerskich na terenie całej Polski - jest ich ponad dwieście,  dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować Państwu kompleksowo operację  regeneracji w Państwa miejscowości lub w jej pobliżu wraz z montażem i demontażem.

Alternatywnie możemy też Państwa zaprosić do naszej siedziby na wykonanie usługi demontażu - regeneracji - montażu.

Wybór należy do Państwa.
Em-Ka Sprzedaż
Borowa k. Łodzi


Tel.
601 701 802

AQUARESS 2013