Regeneracja turbin Chełm

Regeneracja turbin ChełmWirnik turbosprężarki obraca się z prędkością sięgającą niekiedy nawet 200 000 obrotów na minutę. Przy tak dużych prędkościach konieczne jest zapewnienie doprowadzenia zarówno spalin o odpowiednich parametrach napędzających wałek, jak i również z drugiej strony umożliwienie dostępu czystego i przefiltrowanego powietrza do komory sprężania.

Regeneracja turbosprężarek

samochodowych jest na ogół realizowana w przypadku, gdy podzespół ten nie nadaje się do dalszej eksploatacji i nie posiada odpowiednich parametrów technicznych. Po zamontowaniu zregenerowanej lub nowej turbosprężarki należy pamiętać o zastosowaniu nowych uszczelek i o tym, aby nigdy w tym celu nie stosować jakichkolwiek past uszczelniających, ani silikonów. Na skutek podwyższonej temperatury ulegają one bowiem stwardnieniu i ewentualne odrobiny takich mas odrywając się i dostając do wnętrza komory turbosprężarki mogą powodować usterkę wirnika. Przed zamontowaniem zregenerowanej turbosprężarki powinniśmy również pamiętać o tym, aby usunąć wszelkie usterki i niedomagania w pracy silnika i jego osprzętu, które doprowadziły do wyeksploatowania lub uszkodzenia turbosprężarki. Gdy tego nie zrobimy, to z całą pewnością podzespół zregenerowany lub nawet fabrycznie nowy po zamontowaniu wkrótce ulegnie usterce.

Podczas codziennej eksploatacji auta pamiętajmy o systematycznej wymianie filtra powietrza. Jego podstawowe zadanie polega na zatrzymywaniu zanieczyszczeń i ciał obcych przed tym, aby nie dostały się one do komory sprężania w turbinie, ani dalej nie przedostały się do komory spalania. W codziennej jeździe powinniśmy również pamiętać, że samochody wyposażone w turbosprężarki wymagają innego stylu jazdy i zachowania za kierownicą, niż samochody, które podzespołu tego nie posiadają. W przypadku, gdy okaże się, że

regeneracja turbosprężarki

Twojego auta jest niezbędna w naszym zakładzie centralnym można liczyć na pełen profesjonalizm i fachowość realizowanych usług, a turbiny opuszczające nasz zakład są w pełni sprawne techniczne i mają pełne walory użytkowe.
Przykłady zużytych elementów turbosprężarek, które wymagają regeneracji lub całkowitej wymiany
regeneracja turbiny Chełm
turbina do zregenerowania w Chełmie
regeneracja turbiny pod Chełmem
regeneracja turbiny w okolicach Chełma
Prace w naszym zakładzie centralnym - regeneracja turbosprężarek przywraca im pełne walory użytkowe
turbiny Chełm
turbiny regeneracja w Chełmie
turbiny regeneracja pod Chełmem
Chełm regeneracja turbiny
Zużyte elementy turbosprężarki podczas czynności regeneracyjnych są poddawane inspekcji pod kątem przyczyn uszkodzenia i zużycia - w dalszej kolejności podlegają wymianie lub naprawie
podczas regeneracji turbiny korpus jest piaskowany i korozja znika
regeneracja turbosprężarki uszczelnia połączenia i olej nie zanieczyszcza dolotu
regeneracja turbiny usuwa korozję i zanieczyszczenia
po regeneracji turbosprężarki koniecze jest szczelne połączenie dolotów powietrza