Regeneracja tylnej belki Bytom

tel. 603 501 605
Ponieważ jazda samochodem z uszkodzoną belką jest bardzo niebezpieczna, nie będziemy sugerowali Ci długiej wycieczki (jak inni) do naszego zakładu. Zorganizujemy Ci całą operację w naszym warsztacie obok miejsca Twojego zamieszkania.

Przy naszej pomocy poświęcisz na to 3 - 4 godziny.
Jeżeli ktoś pisze na swej stronie, że w trakcie regeneracji wymieni tylko te elementy belki, które mają WIDOCZNE skutki zużycia, możliwe do oceny NA OKO, to najprawdopodobniej nie zna się na regeneracji lub chce Cię oszukać.
Ponieważ odebraliśmy stosowne wyższe wykształcenie techniczne, znane jest nam zjawisko zmęczenia materiału i doskonale wiemy, że jedyną skuteczną i bezpieczną metodą regeneracji podzespołu, którego części składowe podlegały naprężeniom miliony razy w trakcie dotychczasowej eksploatacji, jest kompleksowa wymiana wszystkich czopów i łożysk.
Czy częściowa regeneracja polegająca na wymianie tylko tych elementów belki, które "na oko" są uszkodzone i pozostawienie tych, które "na oko" są dobre jest godna polecenia? Nie polecamy takiej metody regeneracji oferowanej przez dyletantów i naciągaczy, gdyż jest ona niebezpieczna i per saldo kosztowna dla posiadacza auta. Ignorowanie zjawiska zmęczenia materiału i ocena elementów belki "na oko" to wsadzanie klienta na potencjalną minę i brak podstawowej wiedzy technicznej.
Wielu naszych klientów zamieszkujących

Bytom

zainteresowanych

regeneracją tylnej belki

zadaje pytanie, w jaki sposób należy dbać o auto, aby tylna belka wystarczyła na jak najdłuższy okres czasu. Odpowiedź na to pytanie jest dosyć trudna z tego względu, że tylna belka stanowi element zawieszenia i podczas codziennego użytkowania i jazdy podlega stopniowemu wyeksploatowaniu oraz zużyciu.

W przypadku niektórych podzespołów można poprzez styl jazdy i odpowiednią dbałość spowodować ich dłuższą żywotność. W przypadku zawieszenia, tak na dobrą sprawę, możemy wyróżnić dwa elementy, na które trzeba zwrócić uwagę, aby tylna belka wystarczyła na jak najdłuższy okres czasu.

Pierwszym elementem, na który należy zwrócić szczególną uwagę, aby przedłużyć żywotność zawieszenia i tylnej belki jest przestrzeganie dopuszczalnego obciążenia, które można przewozić autem, co jest to o tyle istotne, że wiele samochodów posiadających tylną belkę to samochody dostawcze i wykorzystywane do prowadzenia działalności gospodarczej. W wielu przypadkach zdarza się konieczność przewiezienia określonego ładunku i bardzo często właściciel takiego samochodu, bądź też, jako użytkownik nie zwraca uwagi na to, aby masa załadowanego towaru nie przekraczała dopuszczalnych norm samochodu.
  • regeneracja tylnych belek Bytom
Przyczynia się to zdecydowanie do szybszego zużycia w wyeksploatowania zawieszenia i w związku z tym, na tym właśnie aspekt trzeba zwrócić szczególną uwagę. Po drugie, powinniśmy pamiętać, że jazda po mnie równej drodze, mamy tutaj na myśli oczywiście różnego rodzaju wyboje i nierówności, z którymi spotykamy się podczas codziennego użytkowania samochodu wymaga, aby podczas pokonywania tego typu nierówności znacznie ograniczyć prędkość.

Przejeżdżając przez dziurę w jezdni nie róbmy tego ze zbyt dużą prędkością, albowiem przeciążenia działające na zawieszenie w takich momentach są bardzo duże i w skrajnych przypadkach skutkują uszkodzeniem mechanicznym elementów zawieszenia i powodują, że natychmiast po przejechaniu takiej nierówności belka kwalifikować może się do naprawy. W sytuacji, gdy zamieszkujesz Bytom i

regeneracja tylnej belki

w Twoim samochodzie wkrótce będzie koniecznością lub już teraz powinno zostać to wykonane, zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami, którzy udzielą wszelkich informacji i odpowiedzi w tym właśnie temacie.

Zbyt długie odwlekanie zdiagnozowania kondycji tylnej belki przed ewentualną koniecznością jej zregenerowania może wiązać się z poważniejszymi, niż nam się wydaje konsekwencjami, a jedną z nich może być całkowite unieruchomienie naszego samochodu.
Jak regenerujemy tylne belki?

- Regeneracja KAŻDEJ belki u nas, to jej kompleksowa odbudowa. Oznacza to, że ZAWSZE wymieniamy wszystkie jej komponenty, WSZYSTKIE łożyska i czopy.

NIE MAMY RENTGENA W OCZACH. PONIEWAŻ ODEBRALIŚMY STOSOWNE WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE TECHNICZNE, ZNANE JEST NAM ZJAWISKO ZMĘCZENIA MATERIAŁU.
Z TEGO POWODU, UWAŻAMY, ŻE JEDYNĄ SKUTECZNĄ I BEZPIECZNĄ  METODĄ REGENERACJI PODZESPOLU, KTÓREGO CZĘŚCI SKŁADOWE PODLEGAŁY NAPRĘŻENIOM MILIONY RAZY W TRAKCIE DOTYCHCZASOWEJ EKSPLOATACJI, JEST KOMPLEKSOWA WYMIANA WSZYTSKICH CZOPÓW I ŁOŻYSK.

Bezpieczeństwo naszych Klientów oraz szacunek dla wiedzy technicznej to dwa istotne powody takiego podejścia do regeneracji:
- nie oceniamy stanu części na oko,
- wymieniamy WSZYSTKIE komponenty belki,
- żadne Chiny, tylko markowe części pochodzące od tych samych dostawców, u których zaopatrują się producenci belek!!!!!
Fakty i mity:

Czy prawdą jest, że wysyłanie klientowi przygotowanej uprzednio  tylnej belki charakteryzuje nieuczciwych wykonawców tej usługi?

To nieprawda. Uczciwość lub nieuczciwość nie ma nic wspólnego z przyjętą technologią regeneracji tylnej belki.


Czy częściowa regeneracja polegająca na wymianie tylko tych elementów belki, które "na oko" są uszkodzone i pozostawienie tych, które "na oko" są dobre jest godna polecenia?

Nie polecamy takiej metody regeneracji oferowanej przez dyletantów, szamanów i naciągaczy, gdyż jest ona niebezpieczna i per saldo kosztowna. Ignorowanie zjawiska zmęczenia materiału i ocena elementów belki "na oko" to wsadzanie klienta na potencjalną minę, bo może to spowodować nagłą i niespodziewaną awarię zawieszenia i wypadkiem, narażając na szwank Państwa zdrowie i życie. Jeżeli nawet do tego nie dojdzie, to najprawdopodobniej wkrótce będą wymagały wymiany pozostałe elementy belki, które domorosły naprawiacz ocenił "na oko" jako sprawne.

Ponieważ cennik takich naprawiaczy skonstruowany jest w taki sposób, że zawsze pobierana jest opłata stała za robociznę w wysokości około 300 zł, przy kolejnej "regeneracji" poniesiecie Państwo tę opłatę po raz drugi. Jeden z nich będzie nawet nalegał, żebyście ponownie przyjechali do niego kilkaset kilometrów tracąc w ten sposób czas i pieniądze na dojazd.

W ten sposób wyjdziecie Państwo na kontakcie z takim naprawiaczem jak Zabłocki na mydle.
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Wiedza i doœwiadczenie
Tylne belki regenerujemy już od ponad 10 lat. W związku z tym mamy ogromne doświadczenie w tej właśnie tematyce.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy marek francuskich.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy profesjonalne narzędzia. Niczego nie robimy młotkiem ani palnikiem.
Zadowolenie z us3ug
Nasze statystyki jasno mówią, że odsetek Klientów zadowolonych z naszych usług systematycznie wzrasta.
24 lub 36 m-cy gwarancji
Gwarancja na belki po naszej regeneracji, to aż 2 lub 3 lata bez limitu przejechanych kilometrów.
Pe3na obs3uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojej tylnej belki do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w naszym kraju.

Cennik regeneracji tylnych belek

Berlingo/Partner przeszklony ładowność 650 kg -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Berlingo/Partner przeszklony ładowność 800 kg -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Xsara Picasso -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Peugeot 206 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Citroen Xsara Peugeot 306 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Citroen Saxo, AX Peugeot 106 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Peugeot 405 kombi/sedan -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Renault Kangoo - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Renault Laguna I HB/ kombi -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Renault Scenic -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Renault Megane I kombi -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Renault Megane I HB/sedan -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN.

Organizacja przebiegu usługi

Proponujemy Państwu do wyboru następujące rozwiązania:

- Wizyta w umówionym terminie w naszej siedzibie w Borowej k. Łodzi. W przeciągu około 3 godzin zdemontujemy belkę, zregenerujemy ją i zamontujemy.

- Wizyta we wskazanym przez nas warsztacie znajdującym się w pobliżu miejsca zamieszkania Państwa - sposób pierwszy. Warsztat zdemontuje belkę, odbierzemy ją kurierem i w taki sam sposób odeślemy po regeneracji. Czas operacji to 3 - 4 dni.

- Wizyta we wskazanym przez nas warsztacie znajdującym się w pobliżu miejsca zamieszkania Państwa - sposób drugi (dotyczy tylko marek Citroen i Peugeot).

W chwili, gdy przyjedziecie Państwo do wskazanego przez nas warsztatu, belka przygotowana przez nas dla Państwa będzie już czekała. Czas operacji to 3 - 4 godziny. W przypadku realizacji usługi w oparciu o wskazany przez nas warsztat, w tym warsztacie regulujecie Państwo opłatę za naszą usługę regeneracji tylnej belki.

Możemy też umówić się na inny sposób wykonania usługi, np. wysłanie przygotowanej dla Państwa belki w dowolne miejsce lub odbiór belki do regeneracji z innego miejsca, niż wskazany przez nas warsztat.
Co Państwo otrzymujecie w zamian?

- Porządnie zregenerowaną belkę o wszystkich cechach nowej belki.

- Bezwarunkową gwarancję na okres 24 lub 36 miesięcy dla samochodów osobowych. Z naszego dotychczasowego doświadczenia wynika, że nie będziecie Państwo musieli korzystać z uprawnień z niej wynikających.

Dlaczego? Zajmujemy się regeneracją tylnych belek od ponad 10 lat, konsekwentnie przestrzegając przedstawionego wyżej naszego podejścia do regeneracji. W efekcie na palcach jednej ręki możemy policzyć reklamacje, które nasi klienci zgłosili nam w przeciągu tylu lat naszej działalności.
tylna belka Citroen Bytom
opinie o regeneracji tylnych belek w okolicy Bytomia
Bytom tylnej belki regeneracja
gdzie zregenerować tylne belki w Bytomiu
Bytom regeneracja tylnej belki
W Em-Ka Auto zajmujemy się regeneracją tylnych belek do samochodów marki:
- Renault,
- Peugeot,
- Citroen.

Nasza siedziba znajduje się w Polsce centralnej, w miejscowości Borowa na obrzeżach aglomeracji łódzkiej. Obecna infrastruktura drogowa oraz centralne położenie na mapie Polski zapewniają dogodny dojazd do nas Klientom z całej Polski, w tym także z Katowic i innych miast zlokalizowanych na terenie aglomeracji śląskiej. Z tego właśnie obszaru najprościej będzie dojechać do nas drogą krajową nr 1 i w dalszej kolejności wybrać któryś z wariantów dojazdu, zależnie od Państwa preferencji. Oczywiście prosimy pamiętać o innych możliwościach rozwiązania problemu, oprócz wspomnianego przyjazdu do nas.

Współpracujemy z szeregiem warsztatów partnerskich na terenie całej Polski - jest ich ponad dwieście,  dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować Państwu kompleksowo operację  regeneracji w Państwa miejscowości lub w jej pobliżu wraz z montażem i demontażem.

Alternatywnie możemy też Państwa zaprosić do naszej siedziby na wykonanie usługi demontażu - regeneracji - montażu.

Wybór należy do Państwa.


Em-Ka Sprzedaż
Borowa k. Łodzi


Tel.
601 701 802
Tuż obok na naszej stronie zamieściliśmy mapę, na której zaznaczona jest droga z Bytomia do ulicy Kościuszki w Katowicach, przy której jest zlokalizowany punkt nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Jest to o tyle ważne, gdyż znaczna część naszych Klientów posiadających tylne belki do regeneracji, to właściciele firm lub posiadacze aut dostawczych. W przypadku auta firmowego każdy dzień zwłoki, to potencjalne straty i aby pomóc w tej kwestii naszym kontrahentom umożliwiamy samodzielne przywiezienie zapakowanej tylnej belki do kuriera.

Oczywiście, gdy nie zależny nam tak bardzo na czasie, możemy zamówić kuriera, który odwiedzi dowolną lokalizację i bez żadnego problemu odbierze belkę, choćby z warsztatu, w którym jest ona demontowana. Jak widzimy na mapie Bytom oddalony jest od Katowic o niecałe 20 kilometrów i pokonanie dystansu w obydwie strony nie powinno zająć więcej, niż około jedną godzinę czasu, co w wielu przypadkach może być dużym ułatwieniem dla naszego klienta. Oprócz tego, można oczywiście po umówienia terminu wizyty przyjechać samochodem samodzielnie do nas oczywiście, jeżeli jego stan techniczny na to pozwoli, gdzie w ciągu kilku godzin belka zostanie zregenerowana.

AQUARESS 2013