REGENERACJA TURBIN BYDGOSZCZ

Regeneracja turbin Bydgoszcz


Regeneracja turbosprężarek

to bardzo atrakcyjna forma uporania się z problemem w przypadku, gdy nasze auto z punktu widzenia tego właśnie elementu niedomaga. W naszym zakładzie można liczyć na kompleksową obsługę począwszy od zapewnienia Państwu warsztatu mogącego wykonać diagnostykę tego podzespołu, poprzez obsługę logistyczna, a skończywszy wreszcie na najważniejszym elemencie, jakim jest regeneracja turbosprężarki.

Aby dostarczyć swój podzespół do naszego zakładu możemy zaproponować Państwu kilka wariantów i najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt telefoniczny z naszymi specjalistami i ustalenie z nimi najbardziej dla Państwa optymalnego rozwiązania. O turbosprężarkę, podobnie jak o każdy podzespół w samochodzie, należy dbać i dzięki temu żywotność tego elementu z całą pewnością będzie dłuższa, niż gdybyśmy turbo traktowali po macoszemu.
Kluczowym elementem w tym wszystkim jest systematyczna wymiana oleju i filtra powietrza oraz pamiętanie, że przed wyłączeniem silnika samochód powinien chwilę popracować na wolnych obrotach, aby turbosprężarka powróciła do obrotów biegu jałowego i nieco wystygła. Wielu szczególnie młodych kierowców przed wyłączeniem silnika ma zwyczaj gwałtownego dodania gazu i w momencie, gdy silnik pracuje na wysokich obrotach wyłączania go kluczykiem w stacyjce. W takim przypadku turbosprężarka przestaje być smarowana, natomiast jej wirnik cały czas obraca się, co w efekcie powoduje bardzo szybkie jej wyeksploatowanie i zużycie.

Tak więc, jeżeli zależy nam na tym, aby turbosprężarka przez długi czas służyła nam bez zarzutów pamiętajmy o kilku niezbędnych w tym zakresie zasadach. Oferowana przez nas regeneracja jest znacznie tańsze, niż kupno części nowej i o wiele bardziej korzystna, niż kupno turbosprężarki na szrocie.
Przykłady zużytych elementów turbosprężarek, które wymagają regeneracji lub całkowitej wymiany
regeneracja turbosprężarek turbin Bydgoszcz
turbosprężarka do zregenerowania w Bydgoszczy
regeneracja turbosprężarek pod Bydgoszczem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Bydgoszcza
regeneracja turbosprężarek turbin
regeneracja turbosprężarek turbin
regeneracja turbosprężarek turbin
łopatki wirnika turbosprężarki
Tuż obok zauważycie Państwo mapę, która przedstawia lokalizację punktu przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej w Bydgoszczy. Wspominamy o tym, ponieważ niektórzy nasi kontrahenci są zainteresowani tym, aby osobiście dostarczyć prawidłowo zapakowaną turbosprężarkę do tego właśnie punkt.

Zwracamy uwagę na prawidłowe zapakowanie przesyłki, aby nie miała ona możliwości swobodnego przemieszczania się wewnątrz opakowania, gdyż mogłaby ulec przypadkowemu uszkodzeniu w czasie transportu lub sama uszkodzić inne przewożone opakowania.

Zapraszamy warsztaty z:

Solec-Kujawski, Mogilno, Bydgoszcz, Warlubie, Łabiszyn, Łasin, Radziejów, Toruń, Włocławek, Kruszwica, Kcynia, Tuchola, Żnin, Świecie, Sępólno-Krajeńskie, Lipno, Grudziądz, Brodnica, Lubraniec, Więcbork, Dobrzyń, Kamień-Krajeński, Strzelno, Ciechocinek, Chełmża, Janikowo, Koronowo, Szubin, Rypin, Inowrocław, Skępe, Mrocza, Kowalewo-Pomorskie, Izbica-Kujawska, Chełmno, Pakość, Nakło, Piotrków-Kujawski

.
Aby turbosprężarka mogła działać przez długi okres w sposób niezawodny, konieczne jest dbanie o bieżącą wymianę oleju silnikowego i filtrów powietrza. Olej silnikowy bierze również udział w smarowaniu turbosprężarki i z tego właśnie powodu jego właściwa jakość i parametry są istotne z punktu widzenia turbosprężarki.

Oprócz tego należy pamiętać, że filtr powietrza to kolejny element wpływający na żywotność tego właśnie podzespołu. Powietrze zasysane przez turbosprężarkę w przypadku, gdy ma ono jakiekolwiek zanieczyszczenia może wpływać na uszkodzenia łopatek wirnika, co oczywiście również skutkuje tym, że turbosprężarka przestaje w sposób prawidłowy spełniać swoją funkcję.

Dodatkowo zwracamy uwagę Państwa na fakt, że po każdej regeneracji przedstawiamy Państwu raport z wyważenia turbosprężarki oraz wskazujemy, jakie mogły być ewentualne przyczyny awarii tego podzespołów. Często zdarza się tak, że turbosprężarka ulega uszkodzeniu z uwagi na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych i ich wyeliminowanie jest sprawą istotną z punktu widzenia dalszej żywotności i sprawności auta.
Prace w naszym zakładzie centralnym - regeneracja turbosprężarek przywraca im pełne walory użytkowe
turbiny Bydgoszcz
turbiny regeneracja w Bydgoszczy
turbiny regeneracja pod Bydgoszczem
Bydgoszcz regeneracja turbiny
turbosprężarka 5
turbiny 6
turbiny 7
turbosprężarka 8