BYDGOSZCZ REGENERACJA TYLNEJ BELKI
Tel.  603 501 605
Informacje i zamawianie usług
Ponieważ jazda samochodem z uszkodzoną belką jest bardzo niebezpieczna, nie będziemy sugerowali Ci długiej wycieczki (jak inni) do naszego zakładu. Zorganizujemy Ci całą operację w naszym warsztacie obok miejsca Twojego zamieszkania.

Przy naszej pomocy poświęcisz na to 3 - 4 godziny.
Jeżeli ktoś pisze na swej stronie, że w trakcie regeneracji wymieni tylko te elementy belki, które mają WIDOCZNE skutki zużycia, możliwe do oceny NA OKO, to najprawdopodobniej nie zna się na regeneracji lub chce Cię oszukać.
Ponieważ odebraliśmy stosowne wyższe wykształcenie techniczne, znane jest nam zjawisko zmęczenia materiału i doskonale wiemy, że jedyną skuteczną i bezpieczną metodą regeneracji podzespołu, którego części składowe podlegały naprężeniom miliony razy w trakcie dotychczasowej eksploatacji, jest kompleksowa wymiana wszystkich czopów i łożysk.
Czy częściowa regeneracja polegająca na wymianie tylko tych elementów belki, które "na oko" są uszkodzone i pozostawienie tych, które "na oko" są dobre jest godna polecenia? Nie polecamy takiej metody regeneracji oferowanej przez dyletantów i naciągaczy, gdyż jest ona niebezpieczna i per saldo kosztowna dla posiadacza auta. Ignorowanie zjawiska zmęczenia materiału i ocena elementów belki "na oko" to wsadzanie klienta na potencjalną minę i brak podstawowej wiedzy technicznej.


W czasie rozmów telefonicznych z naszymi klientami zainteresowanymi tematem, jakim jest

regeneracja tylnej belki

, dość często pojawia się zapytanie, czy zamiast regenerować nie lepiej jest kupić używaną tylną belkę. Według naszej opinii, co wynika z dotychczasowego bardzo dużego doświadczenia, jest to bardzo ryzykowne rozwiązanie, co wręcz można przyrównać do przysłowiowego kupowania kota w worku. To rozwiązanie dla ludzi bogatych i lekkomyślnych, którzy nie będą żałowali wyrzucenia w błoto kwoty kilkuset złotych. A dlaczego tak sądzimy? Otóż używana

tylna belka

jest podzespołem o całkowicie nieznanej nam historii. Niekiedy słyszymy, czy spotykamy się z negatywnymi opiniami od znajomych na temat zakupu używanej części, z reguły gdy nabywca nie cieszy się zbyt długo swoim zakupem i za chwilę znów musi przeznaczyć pewną kwotę na to samo, tym razem jednak na nowe lub regenerowane.


Z tych właśnie wyżej wymienionych powodów warto zaufać profesjonalistom - skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły

regeneracji tylnej belki

w Twoim aucie.

  • tylne belki po procesach regenerowania w Bydgoszczy


W niektórych przypadkach

regeneracja tylnej belki

, którą chcemy przeprowadzić wymagać może maksymalnego skrócenia czasu całej operacji. Można wtedy przyjechać do nas samochodem i dokonamy naprawy na miejscu w ciągu tego samego dnia, można także zamówić kuriera, który odbierze tylną belkę do regeneracji od Państwa, można wreszcie przyjechać do siedziby firmy kurierskiej w Bydgoszczy i osobiście nadać przesyłkę z belką do naszego warsztatu. Poniżej podajemy przykładowe odległości z niektórych miast na terenie woj. kujawsko-pomorskiego do siedziby firmy spedycyjnej, z którą współpracujemy.

Włocławek - Bydgoszcz

, ok. 100 km,

Chełmno - Bydgoszcz

, ok. 53 km,

Żnin - Bydgoszcz

, ok. 50 km,

Nakło - Bydgoszcz

, ok. 35 km,

Grudziądz - Bydgoszcz

, ok. 75 km,

Świecie - Bydgoszcz

, ok. 50 km,

Brodnica - Bydgoszcz

, ok. 107 km,

Mogilno - Bydgoszcz

, ok. 65 km.Jeżeli używana

tylna belka

pochodzi z samochodu powypadkowego, to jest bardzo duże zagrożenie, że w wyniku wstrząsu, czy uderzenia uległa ona uszkodzeniom, których nie widać gołym okiem - w strukturze jej materiału mogły powstać mikropęknięcia, które osłabiają jej wytrzymałość. Dodatkowo jej geometria jej jest wątpliwa - kupując taką belkę w Internecie absolutnie nie mamy nawet możliwości jej obejrzenia. W konsekwencji może okazać się, że kupiliśmy podzespół o wartości złomu, który nie nadaje się już nawet do regeneracji. Jeżeli używana belka długo leżała na jakimś placu i była poddawana działaniu czynników atmosferycznych (deszcz, śnieg), gdyż została dawno temu wymontowana, to musimy liczyć się z realnym ryzykiem kupna skorodowanego podzespołu. Prawdopodobny scenariusz to perspektywa wymiany bądź

regeneracji belki

w najbliższym czasie. Jeżeli tylna belka jest bardziej wyeksploatowana od naszej zużytej belki, to nasz problem jest nadal nierozwiązany: pozostaje albo kupno nowej belki albo regeneracja naszej belki. Należy też mieć na uwadze, że kupując używaną belkę, kupujemy ją najczęściej z tzw. gwarancją rozruchową, która z gwarancją niewiele ma wspólnego. Nie spodziewajmy się też, że sprzedawca, często osoba fizyczna, da nam tę gwarancję na piśmie. Jak pokazuje doświadczenie, główną cechą takich transakcji jest dewiza "dziś dokonujemy transakcji, a jutro już się nie znamy".

regeneracja tylnej belki Bydgoszcz Toruń
regeneracja tylnej belki kujawsko-pomorskie


Jak regenerujemy tylne belki?

- Regeneracja KAŻDEJ belki u nas, to jej kompleksowa odbudowa. Oznacza to, że ZAWSZE wymieniamy wszystkie jej komponenty, WSZYSTKIE łożyska i czopy.

NIE MAMY RENTGENA W OCZACH. PONIEWAŻ ODEBRALIŚMY STOSOWNE WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE TECHNICZNE, ZNANE JEST NAM ZJAWISKO ZMĘCZENIA MATERIAŁU.
Z TEGO POWODU, UWAŻAMY, ŻE JEDYNĄ SKUTECZNĄ I BEZPIECZNĄ  METODĄ REGENERACJI PODZESPOLU, KTÓREGO CZĘŚCI SKŁADOWE PODLEGAŁY NAPRĘŻENIOM MILIONY RAZY W TRAKCIE DOTYCHCZASOWEJ EKSPLOATACJI, JEST KOMPLEKSOWA WYMIANA WSZYTSKICH CZOPÓW I ŁOŻYSK.

Bezpieczeństwo naszych Klientów oraz szacunek dla wiedzy technicznej to dwa istotne powody takiego podejścia do regeneracji:
- nie oceniamy stanu części na oko,
- wymieniamy WSZYSTKIE komponenty belki,
- żadne Chiny, tylko markowe części pochodzące od tych samych dostawców, u których zaopatrują się producenci belek!!!!!

Fakty i mity:

Czy prawdą jest, że wysyłanie klientowi przygotowanej uprzednio  tylnej belki charakteryzuje nieuczciwych wykonawców tej usługi?

To nieprawda. Uczciwość lub nieuczciwość nie ma nic wspólnego z przyjętą technologią regeneracji tylnej belki.


Czy częściowa regeneracja polegająca na wymianie tylko tych elementów belki, które "na oko" są uszkodzone i pozostawienie tych, które "na oko" są dobre jest godna polecenia?

Nie polecamy takiej metody regeneracji oferowanej przez dyletantów, szamanów i naciągaczy, gdyż jest ona niebezpieczna i per saldo kosztowna. Ignorowanie zjawiska zmęczenia materiału i ocena elementów belki "na oko" to wsadzanie klienta na potencjalną minę, bo może to spowodować nagłą i niespodziewaną awarię zawieszenia i wypadkiem, narażając na szwank Państwa zdrowie i życie. Jeżeli nawet do tego nie dojdzie, to najprawdopodobniej wkrótce będą wymagały wymiany pozostałe elementy belki, które domorosły naprawiacz ocenił "na oko" jako sprawne.

Ponieważ cennik takich naprawiaczy skonstruowany jest w taki sposób, że zawsze pobierana jest opłata stała za robociznę w wysokości około 300 zł, przy kolejnej "regeneracji" poniesiecie Państwo tę opłatę po raz drugi. Jeden z nich będzie nawet nalegał, żebyście ponownie przyjechali do niego kilkaset kilometrów tracąc w ten sposób czas i pieniądze na dojazd.

W ten sposób wyjdziecie Państwo na kontakcie z takim naprawiaczem jak Zabłocki na mydle.

Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.


Wiedza i doœwiadczenie
Tylne belki regenerujemy już od ponad 10 lat. W związku z tym mamy ogromne doświadczenie w tej właśnie tematyce.

Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy marek francuskich.

Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy profesjonalne narzędzia. Niczego nie robimy młotkiem ani palnikiem.

Zadowolenie z us3ug
Nasze statystyki jasno mówią, że odsetek Klientów zadowolonych z naszych usług systematycznie wzrasta.

24 lub 36 m-cy gwarancji
Gwarancja na belki po naszej regeneracji, to aż 2 lub 3 lata bez limitu przejechanych kilometrów.

Pe3na obs3uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojej tylnej belki do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w naszym kraju.

Cennik regeneracji tylnych belek

Berlingo/Partner przeszklony ładowność 650 kg -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Berlingo/Partner przeszklony ładowność 800 kg -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Xsara Picasso -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Peugeot 206 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Citroen Xsara Peugeot 306 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Citroen Saxo, AX Peugeot 106 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Peugeot 405 kombi/sedan -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Renault Kangoo - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Renault Laguna I HB/ kombi -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Renault Scenic -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Renault Megane I kombi -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN,
Renault Megane I HB/sedan -
Regeneracja tylnej belki - cena 700 PLN.Organizacja przebiegu usługi

Proponujemy Państwu do wyboru następujące rozwiązania:

- Wizyta w umówionym terminie w naszej siedzibie w Borowej k. Łodzi. W przeciągu około 3 godzin zdemontujemy belkę, zregenerujemy ją i zamontujemy.

- Wizyta we wskazanym przez nas warsztacie znajdującym się w pobliżu miejsca zamieszkania Państwa - sposób pierwszy. Warsztat zdemontuje belkę, odbierzemy ją kurierem i w taki sam sposób odeślemy po regeneracji. Czas operacji to 3 - 4 dni.

- Wizyta we wskazanym przez nas warsztacie znajdującym się w pobliżu miejsca zamieszkania Państwa - sposób drugi (dotyczy tylko marek Citroen i Peugeot).

W chwili, gdy przyjedziecie Państwo do wskazanego przez nas warsztatu, belka przygotowana przez nas dla Państwa będzie już czekała. Czas operacji to 3 - 4 godziny. W przypadku realizacji usługi w oparciu o wskazany przez nas warsztat, w tym warsztacie regulujecie Państwo opłatę za naszą usługę regeneracji tylnej belki.

Możemy też umówić się na inny sposób wykonania usługi, np. wysłanie przygotowanej dla Państwa belki w dowolne miejsce lub odbiór belki do regeneracji z innego miejsca, niż wskazany przez nas warsztat.Co Państwo otrzymujecie w zamian?

- Porządnie zregenerowaną belkę o wszystkich cechach nowej belki.

- Bezwarunkową gwarancję na okres 24 lub 36 miesięcy dla samochodów osobowych. Z naszego dotychczasowego doświadczenia wynika, że nie będziecie Państwo musieli korzystać z uprawnień z niej wynikających. Dlaczego? Zajmujemy się regeneracją tylnych belek od ponad 10 lat, konsekwentnie przestrzegając przedstawionego wyżej naszego podejścia do regeneracji. W efekcie na palcach jednej ręki możemy policzyć reklamacje, które nasi klienci zgłosili nam w przeciągu tylu lat naszej działalności.

W Em-Ka Auto zajmujemy się regeneracją tylnych belek do samochodów marki:
- Renault,
- Peugeot,
- Citroen.

Nasza siedziba znajduje się w Polsce centralnej, w miejscowości Borowa na obrzeżach aglomeracji łódzkiej. Obecna infrastruktura drogowa oraz centralne położenie na mapie Polski zapewniają dogodny dojazd do nas Klientom z całej Polski, w tym także z Bydgoszczy i innych miast zlokalizowanych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Z tego właśnie rejonu najprościej będzie dojechać do nas autosdradą lub biegnącą alternatywnie drogą krajową.

Współpracujemy z szeregiem warsztatów partnerskich na terenie całej Polski - jest ich ponad dwieście,  dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować Państwu kompleksowo operację  regeneracji w Państwa miejscowości lub w jej pobliżu wraz z montażem i demontażem.

Alternatywnie możemy też Państwa zaprosić do naszej siedziby na wykonanie usługi demontażu - regeneracji - montażu.

Wybór należy do Państwa.


Em-Ka Sprzedaż
Borowa k. Łodzi


Tel.
601 701 802


AQUARESS 2013