Regeneracja tylnej belki Bielsko Biała

tel. 603 501 605
Ponieważ jazda samochodem z uszkodzoną belką jest bardzo niebezpieczna, nie będziemy sugerowali Ci długiej wycieczki (jak inni) do naszego zakładu. Zorganizujemy Ci całą operację w naszym warsztacie obok miejsca Twojego zamieszkania.

Przy naszej pomocy poświęcisz na to 3 - 4 godziny.
Jeżeli ktoś pisze na swej stronie, że w trakcie regeneracji wymieni tylko te elementy belki, które mają WIDOCZNE skutki zużycia, możliwe do oceny NA OKO, to najprawdopodobniej nie zna się na regeneracji lub chce Cię oszukać.
Ponieważ odebraliśmy stosowne wyższe wykształcenie techniczne, znane jest nam zjawisko zmęczenia materiału i doskonale wiemy, że jedyną skuteczną i bezpieczną metodą regeneracji podzespołu, którego części składowe podlegały naprężeniom miliony razy w trakcie dotychczasowej eksploatacji, jest kompleksowa wymiana wszystkich czopów i łożysk.
Czy częściowa regeneracja polegająca na wymianie tylko tych elementów belki, które "na oko" są uszkodzone i pozostawienie tych, które "na oko" są dobre jest godna polecenia? Nie polecamy takiej metody regeneracji oferowanej przez dyletantów i naciągaczy, gdyż jest ona niebezpieczna i per saldo kosztowna dla posiadacza auta. Ignorowanie zjawiska zmęczenia materiału i ocena elementów belki "na oko" to wsadzanie klienta na potencjalną minę i brak podstawowej wiedzy technicznej.
Czy miejscem Twojego zamieszkania jest

Bielsko-Biała

? Interesuje Cię

regeneracja tylnej belki

? Jeżeli na pytanie te odpowiadasz twierdząco, to oznacza, że odwiedzasz właściwy adres w sieci. Nasz zakłada zajmuje się tego typu usługami już od wielu lat. Wybierając serwis, w którym usługa ta zostanie przeprowadzona należy zwrócić uwagę na kilka szalenie istotnych elementów.

W pierwszej kolejności pamiętajmy, że tylne zawieszenie w autach francuskich ma specyficzną budowę i nie każdy mechanik jest w stanie uporać się z tym problemem. Dlatego właśnie właściwy wybór warsztatu jest sprawą kluczową. Po drugie zwróćmy uwagę na doświadczenie usługodawcy. W dzisiejszych czasach prowadzenie działalności w zakresie mechaniki samochodowej nie podlega żadnym ograniczeniom i bardzo często za odpowiedzialne naprawy zabierają się całkowici amatorzy.

Pamiętajmy, że tylna belka to element zawieszenia mającego wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Po trzecie pamiętajmy, że do wszelkich napraw należy wykorzystywać jedynie podzespoły i części zamienne oryginalne. W tej kwestii nie chodzimy na skróty i nie wykorzystujemy, nawet na prośby klientów tanich zamienników i podróbek. Kolejna sprawa to wyposażenie zakładu. W kwestii regeneracji tylnej belki jest to element dość istotny, gdyż wielu czynności nie da się wykonać bez posiadania na stanie specjalistycznych przyrządów.
  • regeneracja tylnych belek Bielsko-Biała
Ostatnim elementem, a jednocześnie można rzec najważniejszym jest personel wykonujący naprawy. Tylne zawieszenie w samochodach francuskich odbiega nieco swoją konstrukcją od rozwiązań klasycznych stosowanych w innych markach i dlatego właśnie personel, a właściwie jego doświadczenie i wiedza są kwestią bardzo ważną.

Nasz zakład zajmuje się regeneracją tylnych belek od wielu już lat, zatrudniamy doświadczonych fachowców, posiadamy niezbędne urządzenia, a do wszelkich napraw wykorzystujemy jedynie części oryginalne.

Tak więc, jeżeli zamieszkujesz

Bielsko Białą

i

regeneracja tylnej belki

jest w centrum Twojego zainteresowania zapraszamy do naszego zakładu. Przemawia za nami jakość, doświadczenie i tysiące zadowolonych Klientów.

Różnego rodzaju metaliczne odgłosy: stukanie i zgrzytanie, które dochodzą do nas z okolicy tylnego zawieszenia, mogą wskazywać na konieczność tego, że tylna belka w naszym aucie powinna zostać wkrótce zregenerowana.

REGENERACJA TYLNEJ BELKI BIELSKO-BIAŁA

? - Zapraszamy mieszkańców tego miasta i sąsiednich miejscowości na terenie woj. śląskiego

Knurów, Toszek, Miasteczko-Śląskie, Dąbrowa-Górnicza, Zabrze, Bielsko-Biała, Chorzów, Zawiercie, Myszków, Kłobuck, Sosnowiec, Częstochowa, Wodzisław-Śląski, Żywiec, Racibórz, Tychy, Rybnik, Koziegłowy, Krzepice, Kłomnice, Będzin, Żory, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Skoczów, Pszczyna, Kuźnia-Raciborska, Mikołów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Tarnowskie-Góry, Szczekociny, Katowice, Bytom, Bieruń, Lubliniec, Gliwice

Jak regenerujemy tylne belki?

- Regeneracja KAŻDEJ belki u nas, to jej kompleksowa odbudowa. Oznacza to, że ZAWSZE wymieniamy wszystkie jej komponenty, WSZYSTKIE łożyska i czopy.

NIE MAMY RENTGENA W OCZACH. PONIEWAŻ ODEBRALIŚMY STOSOWNE WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE TECHNICZNE, ZNANE JEST NAM ZJAWISKO ZMĘCZENIA MATERIAŁU.
Z TEGO POWODU, UWAŻAMY, ŻE JEDYNĄ SKUTECZNĄ I BEZPIECZNĄ  METODĄ REGENERACJI PODZESPOLU, KTÓREGO CZĘŚCI SKŁADOWE PODLEGAŁY NAPRĘŻENIOM MILIONY RAZY W TRAKCIE DOTYCHCZASOWEJ EKSPLOATACJI, JEST KOMPLEKSOWA WYMIANA WSZYTSKICH CZOPÓW I ŁOŻYSK.

Bezpieczeństwo naszych Klientów oraz szacunek dla wiedzy technicznej to dwa istotne powody takiego podejścia do regeneracji:
- nie oceniamy stanu części na oko,
- wymieniamy WSZYSTKIE komponenty belki,
- żadne Chiny, tylko markowe części pochodzące od tych samych dostawców, u których zaopatrują się producenci belek!!!!!
Fakty i mity:

Czy prawdą jest, że wysyłanie klientowi przygotowanej uprzednio  tylnej belki charakteryzuje nieuczciwych wykonawców tej usługi?

To nieprawda. Uczciwość lub nieuczciwość nie ma nic wspólnego z przyjętą technologią regeneracji tylnej belki.


Czy częściowa regeneracja polegająca na wymianie tylko tych elementów belki, które "na oko" są uszkodzone i pozostawienie tych, które "na oko" są dobre jest godna polecenia?

Nie polecamy takiej metody regeneracji oferowanej przez dyletantów, szamanów i naciągaczy, gdyż jest ona niebezpieczna i per saldo kosztowna. Ignorowanie zjawiska zmęczenia materiału i ocena elementów belki "na oko" to wsadzanie klienta na potencjalną minę, bo może to spowodować nagłą i niespodziewaną awarię zawieszenia i wypadkiem, narażając na szwank Państwa zdrowie i życie. Jeżeli nawet do tego nie dojdzie, to najprawdopodobniej wkrótce będą wymagały wymiany pozostałe elementy belki, które domorosły naprawiacz ocenił "na oko" jako sprawne.

Ponieważ cennik takich naprawiaczy skonstruowany jest w taki sposób, że zawsze pobierana jest opłata stała za robociznę w wysokości około 300 zł, przy kolejnej "regeneracji" poniesiecie Państwo tę opłatę po raz drugi. Jeden z nich będzie nawet nalegał, żebyście ponownie przyjechali do niego kilkaset kilometrów tracąc w ten sposób czas i pieniądze na dojazd.

W ten sposób wyjdziecie Państwo na kontakcie z takim naprawiaczem jak Zabłocki na mydle.
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Wiedza i doœwiadczenie
Tylne belki regenerujemy już od ponad 10 lat. W związku z tym mamy ogromne doświadczenie w tej właśnie tematyce.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy marek francuskich.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy profesjonalne narzędzia. Niczego nie robimy młotkiem ani palnikiem.
Zadowolenie z us3ug
Nasze statystyki jasno mówią, że odsetek Klientów zadowolonych z naszych usług systematycznie wzrasta.
24 lub 36 m-cy gwarancji
Gwarancja na belki po naszej regeneracji, to aż 2 lub 3 lata bez limitu przejechanych kilometrów.
Pe3na obs3uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojej tylnej belki do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w naszym kraju.

Cennik regeneracji tylnych belek

Berlingo/Partner przeszklony ładowność 650 kg -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Berlingo/Partner przeszklony ładowność 800 kg -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Xsara Picasso -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Peugeot 206 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Citroen Xsara Peugeot 306 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Citroen Saxo, AX Peugeot 106 - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Peugeot 405 kombi/sedan -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Renault Kangoo - wszystkie modele -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Renault Laguna I HB/ kombi -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Renault Scenic -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Renault Megane I kombi -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN,
Renault Megane I HB/sedan -
Regeneracja tylnej belki - cena 750 PLN.

Organizacja przebiegu usługi

Proponujemy Państwu do wyboru następujące rozwiązania:

- Wizyta w umówionym terminie w naszej siedzibie w Borowej k. Łodzi. W przeciągu około 3 godzin zdemontujemy belkę, zregenerujemy ją i zamontujemy.

- Wizyta we wskazanym przez nas warsztacie znajdującym się w pobliżu miejsca zamieszkania Państwa - sposób pierwszy. Warsztat zdemontuje belkę, odbierzemy ją kurierem i w taki sam sposób odeślemy po regeneracji. Czas operacji to 3 - 4 dni.

- Wizyta we wskazanym przez nas warsztacie znajdującym się w pobliżu miejsca zamieszkania Państwa - sposób drugi (dotyczy tylko marek Citroen i Peugeot).

W chwili, gdy przyjedziecie Państwo do wskazanego przez nas warsztatu, belka przygotowana przez nas dla Państwa będzie już czekała. Czas operacji to 3 - 4 godziny. W przypadku realizacji usługi w oparciu o wskazany przez nas warsztat, w tym warsztacie regulujecie Państwo opłatę za naszą usługę regeneracji tylnej belki.

Możemy też umówić się na inny sposób wykonania usługi, np. wysłanie przygotowanej dla Państwa belki w dowolne miejsce lub odbiór belki do regeneracji z innego miejsca, niż wskazany przez nas warsztat.
Co Państwo otrzymujecie w zamian?

- Porządnie zregenerowaną belkę o wszystkich cechach nowej belki.

- Bezwarunkową gwarancję na okres 24 lub 36 miesięcy dla samochodów osobowych. Z naszego dotychczasowego doświadczenia wynika, że nie będziecie Państwo musieli korzystać z uprawnień z niej wynikających.

Dlaczego? Zajmujemy się regeneracją tylnych belek od ponad 10 lat, konsekwentnie przestrzegając przedstawionego wyżej naszego podejścia do regeneracji. W efekcie na palcach jednej ręki możemy policzyć reklamacje, które nasi klienci zgłosili nam w przeciągu tylu lat naszej działalności.
tylna belka Citroen Bielsko-Biała
opinie o regeneracji tylnych belek w okolicy Bielska-Białej
Bielsko-Biała tylnej belki regeneracja
gdzie zregenerować tylne belki w Bielsku-Białej
Bielsko-Biała regeneracja tylnej belki
W Em-Ka Auto zajmujemy się regeneracją tylnych belek do samochodów marki:
- Renault,
- Peugeot,
- Citroen.

Nasza siedziba znajduje się w Polsce centralnej, w miejscowości Borowa na obrzeżach aglomeracji łódzkiej. Obecna infrastruktura drogowa oraz centralne położenie na mapie Polski zapewniają dogodny dojazd do nas Klientom z całej Polski, w tym także z Katowic i innych miast zlokalizowanych na terenie aglomeracji śląskiej. Z tego właśnie obszaru najprościej będzie dojechać do nas drogą krajową nr 1 i w dalszej kolejności wybrać któryś z wariantów dojazdu, zależnie od Państwa preferencji. Oczywiście prosimy pamiętać o innych możliwościach rozwiązania problemu, oprócz wspomnianego przyjazdu do nas.

Współpracujemy z szeregiem warsztatów partnerskich na terenie całej Polski - jest ich ponad dwieście,  dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować Państwu kompleksowo operację  regeneracji w Państwa miejscowości lub w jej pobliżu wraz z montażem i demontażem.

Alternatywnie możemy też Państwa zaprosić do naszej siedziby na wykonanie usługi demontażu - regeneracji - montażu.

Wybór należy do Państwa.


Em-Ka Sprzedaż
Borowa k. Łodzi


Tel.
601 701 802
Nasi Klienci, którzy zamieszkują Bielsko Białą lub sąsiadujące miejscowości są o tyle w dobrej sytuacji, że firma, w której można nadać wymontowaną i prawidłowo zapakowaną tylną belkę znajduje się niemalże w samym centrum miasta przy ulicy Piekarskiej.

Mapa zamieszczona obok przedstawia dokładnie lokalizację tego właśnie miejsca. Prosimy, aby zwrócić uwagę, że przy ulicy tej nie dokonuje się regeneracja belek, a jedynie jest tam siedziba współpracującej z nami firmy kurierskiej. Nasze wieloletnie doświadczenie i doskonale rozwinięta infrastruktura umożliwiają nam świadczenie usług na rzecz każdego klienta na terenie całego kraju. O szczegóły prosimy pytać naszych specjalistów pod numerem telefonu podanym na stronie.

AQUARESS 2013