REGENERACJA TURBIN BIAŁYSTOK

Regeneracja turbin Białystok


W naszym specjalistycznym zakładzie realizujemy wiele czynności związanych z regeneracją podzespołów samochodowych. Jednym z podzespołów, które poddajemy zabiegom przywrócenia do stanu pierwotnego są turbosprężarki.

Podzespoły te niegdyś były montowane przede wszystkim w samochodach zasilanych olejem napędowym, niemniej jednak obecnie w dobie stosowania silników z coraz mniejszą pojemnością konieczne jest zastosowanie turbosprężarki dla zachowania dotychczasowej mocy auta. Podczas naszej praktyki zaobserwowaliśmy, że z reguły samochody firmowe uzyskują niższe przebiegi, niż analogiczne auta wykorzystywany w celach prywatnych.
Prawdopodobnie wynika to z mniejszej dbałości kierowców takich aut o powierzone pojazdy. Nasz zakład ma bardzo duże doświadczenie, stosujemy specjalistyczne urządzenia, czego przykładem może być wyważarka, a do wszelkich czynności naprawczych wykorzystujemy tylko i wyłącznie oryginalne części zamienne renomowanych producentów. Pierwszym elementem każdej regeneracji jest inspekcja wizualna i ocena zewnętrznego stanu technicznego turbosprężarki.

Dalszym krokiem jest oczywiście demontaż

turbosprężarki

i wymiana poszczególnych jej elementów. Wirnik przed założeniem poddawany jest w wyważeniu, a obudowa piaskowaniu. Tak więc, jeżeli regeneracja turbosprężarki Twojego samochodu jest niezbędna, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
Przykłady zużytych elementów turbosprężarek, które wymagają regeneracji lub całkowitej wymiany
regeneracja turbosprężarek turbin Białystok
turbosprężarka do zregenerowania w Białymstoku
regeneracja turbosprężarek pod Białymstokiem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Białegostoku
regeneracja turbosprężarek turbin
regeneracja turbosprężarek turbin
regeneracja turbosprężarek turbin
łopatki wirnika turbosprężarki
Nasza firma umożliwia wszystkim Klientom korzystanie z różnych wariantów w zakresie rozwiązania problemu ze swoją

turbosprężarką

. Aby swój podzespół dostarczyć do nas można przyjechać osobiście lub skorzystać z usługi kurierskiej. Na terenie województwa podlaskiego punkt przyjmowania przesyłek znajdziemy między innymi w Białymstoku.

Oczywiście mapa umieszczona tuż obok ma przekaz tylko i wyłącznie informacyjny, gdyż domyślamy się, że większość kierowców lokalizację tę doskonale zna. Zdecydowanie jednak największa liczba kontrahentów wybiera opcję zamówienia kuriera, aby nie tracić czasu na dojazd albo do naszego zakładu albo chodźby do wspomnianej firmy kurierskiej.

Zapraszamy do współpracy warsztaty z:

Kolno, Korycin, Siemiatycze, Tykocin, Knyszyn, Zambrów, Suwałki, Dąbrowa-Białostocka, Suchowola, Brańsk, Grajewo, Sokółka, Wysokie-Mazowieckie, Szczuczyn, Nowogród, Białystok, Bielsk-Podlaski, Rajgród, Ciechanowiec, Stawiski, Goniądz, Sejny, Łomża, Hajnówka, Augustów

.
Turbosprężarka samochodowa jest elementem dosyć podatnym na działanie czynników zewnętrznych i w wielu przypadkach jej awaria jest skutkiem różnego rodzaju wpływu takich właśnie czynników. Jako przykład możemy tutaj podać zanieczyszczenia oleju silnikowego, który również ma za zadanie smarować turbosprężarkę. Jeżeli olej silnikowy będziemy wymieniali zbyt rzadko i w okresach dłuższych, niż wskazuje na to zalecenia producenta to podzespół w postaci turbosprężarki może ulec szybszemu zużyciu i wyeksploatowaniu.

Podobnie sprawa ma się w odniesieniu do filtra powietrza, który ma za zadanie wychwytywać różnego rodzaju zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu. Gdy filtr będziemy zmieniali zbyt rzadko, to powietrze dostające się do turbosprężarki może mieć różnego rodzaju zanieczyszczenia, które uderzając o łopatki wirnika turbosprężarki przyczyniają się do ich odkształcenia lub nawet złamania. Niekorzystnym z punktu widzenia żywotności turbosprężarki jest również gaszenie silnika, gdy ten pracuje na wysokich obrotach, a szczególnie często możemy to zaobserwować w przypadku niedoświadczonych kierowców, którzy gaszą silnik, gdy ten pracuje jeszcze na podwyższonych obrotach.

Przyczyną uszkodzenia w takim przypadku jest to, że po zgaszeniu silnika wirnik turbosprężarki obraca się z wysokimi obrotami i jednocześnie nie ma już smarowania. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że takie postępowanie może przyczynić się do szybkiego wyeksploatowania naszego podzespołu.
Prace w naszym zakładzie centralnym - regeneracja turbosprężarek przywraca im pełne walory użytkowe
turbiny Białystok
turbiny regeneracja w Białymstoku
turbosprężarka regeneracja pod Białymstokiem
Białystok regeneracja turbosprężarki turbo
turbiny 5
turbosprężarka 6
turbiny 7
turbosprężarka 8